Home Karate ADAM CHLABICZ TRZECI NA MISTRZOSTWACH EUROPY OYAMA KARATE W ESTONII
ADAM CHLABICZ TRZECI NA MISTRZOSTWACH EUROPY OYAMA KARATE W ESTONII

0
0

W dniach 11-12 listopada 2017 roku w Estonii w Kohtla Jarve zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Europy Oyama Karate IKF w konkurencji ; Kata, Lekki kontakt, Semi-knockdown i Knockdown. Wystartowało 230 zawodników i zawodniczek reprezentujących Oyama IKF oraz liczne organizacje Karate Kyokushinkai z 8 krajów ( Rosji, Estonii, Łotwy, Gruzji, Niemiec, Węgier,

Ukrainy i Polski). Reprezentacja Polski odniosła spektakularny sukces zdobywając 23 medale !!! w tym 8 złotych, 7 srebrnych i 8 brązowych. W reprezentacji Polski startował także zawodnik Białostockiego Klubu Oyama Karate Sensei Adam Chlabicz 2 dan. Nasz zawodnik bardzo dobrze zaprezentował się w tak prestiżowych zawodach. Miał nawet duże szanse na finał w kategorii ciężkiej ( + 80 kg) w knockdown, ale po bardzo ciężkiej walce półfinałowej z zawodnikiem z Łotwy w czasie której został poważnie faulowany nie był w stanie kontynuować walk na wysokim poziomie i w rezultacie zajął wysokie trzecie miejsce.

Był to kolejny bardzo udany występ białostockiego zawodnika na zawodach tej rangi. Zawodnika do startu przygotował Shihan Witold Choiński 6 dan i Sensei Marcin Siegieńczuk 3 dan. Zarząd Białostockiego Klubu Oyama Karate pragnie bardzo bardzo serdecznie podziękować Urzędowi Miejskiemu w Białymstoku za pomoc finansowa w zorganizowaniu wyjazdu zawodnika na mistrzostwa do Estonii.

źródło: OYAMA KARATE BIAŁYSTOK