SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Judo Agata Ozdoba – wiele gratulacji po sukcesie w Mistrzostwach Świata
Agata Ozdoba – wiele gratulacji po sukcesie w Mistrzostwach Świata

Agata Ozdoba – wiele gratulacji po sukcesie w Mistrzostwach Świata

0
0

Mnóstwo gratulacji „na żywo”, telefonicznie, smsowo i za pośrednictwem portali społecznościowych odebrała Agata Ozdoba (-63kg), brązowa medalistka Mistrzostw Świata w Budapeszcie. Trzy lata wcześniej zdobyła ona brązowy krążek Mistrzostw Europy.

– Od najbliższych mi osób, jeszcze będąc na Węgrzech, otrzymałam wiele gratulacji i życzeń telefonicznie i smsowo. Pod zdjęciem na Facebooku było ponad 1000 polubień, do tego około 100 wiadomości. W tym czasie moją strobę na FB polubiło ok. 300 osób. Do tego doszły wywiady prasowe – mówiła Agata Ozdoba.

W kadrze trenuje z Marianem Tałajem i Łukaszem Błachem, prywatnie swym narzeczonym, a już w krótce mężem. Ślub odbędzie się 16 września w okolicach Opola, skąd oboje pochodzą.

– Ten tydzień na pewno odpocznę, choć raczej to będzie tylko przerwa od treningów, bo mam na głowie organizację ślubu, praktyki i urządzenie domu. Praktyki będę miała w firmie HR. Najprawdopodobniej będę szukała odpowiednich kandydatów na oferowane przez firmę stanowiska pracy, będę ich zapraszała na rozmowy rekrutacyjne i być może nawet jakąś rozmowę sama poprowadzę –
powiedziała Wychowanka AZS Opole, obecnie zawodniczka AZS AWF Wrocław.

Tegoroczne Mistrzostwa Polski odbędą się właśnie w Opolu, w dniach 22-24 września. Na razie nie wiadomo czy wystąpi w nich polska bohaterka MŚ 2017.

– Jeszcze myślę nad startem na MP, ale na pewno chciałabym się dobrze zaprezentować podczas GS w Abu Dhabi pod koniec października – dodała Agata Ozdoba.