SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Bez kategorii MMA Celtic Gladiator 14: Jakub Nowikowski Vs. Wojtek Okręglak
Celtic Gladiator 14: Jakub Nowikowski Vs. Wojtek Okręglak

Celtic Gladiator 14: Jakub Nowikowski Vs. Wojtek Okręglak

0
0

Na Celtic Gladiator 14 w Londynie zmierzy się kolejna para debiutantów, tym razem zmagania odbędą się w wadze półciężkiej w formule K1. Naprzeciw siebie stanie Wojtek Okręglak, który rękawice rzuci Jakubowi Nowikowskiemu, Pierwotnym przeciwnikiem miał być Rhys Bruza Brudenell. Obaj zawodnicy pochodzą z Polski. Wojtek debiutuje w wieku 37 lat, niektórzy powiedzą że za późno, jednak jest to zawodnik z polskich gór z pod Giewontu, który szlifował swoje umiejętności w zakopiańskim Spartakus Gym.

Obecnie reprezentuje klub Musashi Gym in Peterborough i jak każdy zawodnik, który trafia do „naszej” klatki nie jest tu przypadkiem, zasłużył na to, ciężką pracą i aż rwie się pokazać swój góralski charakter. Kuba ma 29 lat i jest dużo młodszy od swojego przeciwnika, mieszka w west london, reprezentuje klub The Fighters, gdzie umiejętności szkoli pod okiem trenera Michała Mańka. Pierwsze kroki stawiał jako bokser, walczy od 2015 roku, jest zawodnikiem szybkim, silnym, obdarzonym bardzo mocnym uderzeniem. Ulubioną techniką Nowikowskiego jest latające kolano, jednak nie dajmy się zmylić…  Jego ulubionym zawodnikiem jest Mike Tyson, który swoich zawodników „zamiatał” sierpowymi i podbródkami. Co do debiutu, On sam chce by jego marzenia stały się rzeczywistością, oprócz sportów walki, hobbystycznie traktuje wędkowanie, gdzie może się wyluzować i pomyśleć jak wyjść zwycięsko w swoim debiucie w tak prestiżowej federacji jak Celtic.

Dwóch debiutujących polaków będzie chciało zrobić sobie „miejsce” w następnych edycjach Celtic Gladiator. Czy wygra góralski charakter?? A może „młodsza krew”? To wszystko tylko u nas!!! bądźcie tam z nami York Hall London!