SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Bez kategorii K-1 DSF: CZAS NA ELIMINATOR!
DSF: CZAS NA ELIMINATOR!

DSF: CZAS NA ELIMINATOR!

0
0

Najlepszy kickboxing w Polsce powraca do Ząbek. 29 września kibice zobaczą zupełnie nowy projekt – DSF ELIMINATOR. To pierwszy w historii federacji ośmioosobowy turniej. Dodatkowo galę zakończy bardzo mocne starcie Kamila Jenela z Kamilem Rutą. Stawką tego pojedynku będzie mistrzowski pas DSF Kickboxing Challenge, w którego posiadaniu jest Ruta.

DSF ELIMINATOR to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie kickboxingiem w Polsce. Jest to przede wszystkim szansa dla zawodników na pokazanie się szerszej publiczności. To kolejny krok w odbudowie w naszym kraju potęgi tego sportu. Zaczynamy od kategorii wagowej – 81 kg. Żeby wyłonić najlepszego zawodnika turnieju potrzeba będzie rozstrzygnąć siedem pojedynków. Zawsze turnieje mają inną wagę – mówi Robert Złotkowski. Tu nie można przygotować się pod konkretnego zawodnika, pod jedną walkę. Tu trzeba rozłożyć siły nawet na trzy walki jednego wieczoru. To jest zupełnie inne wyzwanie, prawdziwy eliminator. Wygra najmocniejszy – dodaje Dyrektor Sportowy DSF Kickboxing Challenge.

Turniej to nie będą jedyne emocje tego dnia. W walce wieczoru, Kamil Ruta – mistrz DSF Kickboxing Challenge, Europy oraz Świata w K-1, zmierzy się w obronie pasa w kategorii -81 kg z Kamilem Jenelem. Zawodnicy będą rywalizować na dystansie pięciu rund. Od najbliższej gali wszystkie mistrzowskie starcia będą odbywały się na tym dystansie. Na mistrza trzeba zasłużyć, a pięć rund to doskonały czas na weryfikację umiejętności. DSF ELIMINATOR będzie doskonałym uzupełnieniem dużych, numerowanych gal – mówi Sławomir Duba, Prezes Federacji.

GALA DSF ELIMINATOR 29.09.2017 – ZĄBKI, TURNIEJ – 81 KG

Emiliusz Ręgiel
Piotr Sokół
Michał Behounek
Sebastian Adamski
Łukasz Olszewski
Michał Ciach
Konrad Delekta
TBA
REZERWOWY: Mateusz Grochowski