SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Bez kategorii MMA Gala IWT odwołana!!!
Gala IWT odwołana!!!

Gala IWT odwołana!!!

0
0

Poniżej prezentujemy treść oświadczenia federacji Iron Warriors Team w sprawie odwołania II edycji gali IWT.

 

OŚWIADCZENIE IWT

w sprawie gali 8 kwietnia 2017

„Z przykrością informujemy, że II gala IWT zaplanowana na 8 kwietnia 2017 (po zmianie terminu) nie odbędzie się w tym terminie z przyczyn od nas niezależnych. Robiliśmy wszystko wraz z halą Arena, żeby kolejny podany termin gali był ostatecznym. Jednak Wojewódzki Komendant Straży Pożarnej, który wcześniej zezwolił warunkowo na zorganizowanie gali IWT z obostrzeniami, uznał, że żadne imprezy w hali nie mogą się odbywać do czasu całkowitego wyeliminowania przyczyn zamknięcia obiektu.

Dlatego kolejny termin II gali podamy w momencie stu procentowej pewności, że Arena ma na to pozwolenie.

Zakładamy, że będzie to miało miejsce a ciągu miesiąca, ale na ten moment, są to jedynie przypuszczenia.

W tym momencie nie rozważamy innego miejsca na zorganizowanie II gali IWT, dlatego czekamy na otwarcie Areny. Jeśli mielibyśmy brać pod uwagę inne miejsca, musiałoby to być innego miasto, żeby spełniało wszystkie przez nas zakładane warunki. Na bieżąco będziemy wszystkich informować o postępowaniach – powiedział Paweł Rydlewski, prezes zarządu IWT, promotor organizacji.

Bilety zakupione na galę 8 kwietnia oczywiście będą obowiązywały w następnym terminie. Jeśli ktoś zakupił bilet, a jednak nie ma pewności czy będzie mógł być z nami, taki bilet ma prawo oddać taką samą drogą i sposobem płatności jakim go nabył.”