SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Boks IV MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW im.PAWŁA SZYDŁY – WYNIKI WALK PÓŁFINAŁOWYCH
IV MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW im.PAWŁA SZYDŁY – WYNIKI WALK PÓŁFINAŁOWYCH

IV MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW im.PAWŁA SZYDŁY – WYNIKI WALK PÓŁFINAŁOWYCH

0
0

WYNIKI WALK Z DNIA 28.11.2016

GODZ.11.00

Kat. 41,5 kg

Walka nr. 1

Wójcik Marcin/PACO Lublin/-Skorupa Szymon/RMKS Rybnik/ 0:3

Kat. 44,5 kg

Walka nr. 2

Pasierbek Piotr/TS Czarni Góral Żywiec/-Tarczyński Paweł/WKS Sokół Piła/3:0

Walka nr. 3

Ptak Sebastian/Morsy Dębica/-Brach Paweł/Radomiak Radom/0:3

Kat 48 kg

Walka nr. 4

Ruszkowski Dawid/MLKS Sparta Złotów/-Siedlecki Dawid/RMKS Rybnik/0:3

Walka nr. 5

Budyś Patryk/Champion Nowy Dwór Maz./-Branecki Fabian/CWZS Zawisza Bydgoszcz/0:3

Kat. 52 kg

Walka nr.6

Skrzypiński Ricardo/GUKS Carbo Gliwice/-Szymeczki Daniel/Orlęta Łuków/II TKO

Walka nr. 7

Kłos Kacper/KS Wisła Tczew/-Suchocki Hubert/Unia Hajnówka/ 3:0

Kat. 56 kg

Walka nr. 8

Chudobiński Marcin/RKS Łódź/-Mortel Jakub/Golden Boxing Białystok/3:0

Walka nr. 9

Piasecki Dawid/KB Korona Wałcz/-Sroga Jakub/Nowohucki Klub Bokserski/ 2:1

Kat. 62 kg

Walka nr. 10

Krukowski Adrian/MKB Mazur Ełk/-Guźniczak Wojciech/KKS Sporty Walki Poznań/3:0

Walka nr.11

Kuś Mateusz/UKS Gimnasion Boguchwała/-Mędrek Mateusz/BKB Beskidy Bielsko Biała/2:1

Kat. 68 kg

Walka nr. 12

Mathea Maciej/WKB Gryf Wejherowo/-Mazur Marcel/Ring Sikorski Stalowa Wola/3:0

Walka nr. 13

Zawieruszyński Damian/BSB Astoria Bydgoszcz/-Karkos Hubert/PKB Polkowice/II TKO

Kat. 76 kg

Walka nr. 14

Maryniak Damian/RKS Łódź/-Woźniak Patryk/Garda Gierałtowice/II TKO

Walka nr. 15

Cendrowski Kornel/MLKS Sparta Złotów/-Szerszeń Piotr/UKS Junior Świątki/0:3

WYNIKI WALK Z DNIA 28.11.2016

GODZ.16.00

Kat. 40 kg

Walka nr. 1

Banaszczyk Sebastian/RKS Łódź/-Staniszewski Klaudiusz/Beniaminek Starogard Gdański/2:1

Walka nr. 2

Kalwara Tomasz/UKS Junior Świątki/-Szczęsny Damian/UKS Pięściarz Warszawa/2:1

Kat. 43 kg

Walka nr. 3

Trojok Daniel/TS Czarni Góral Żywiec/-Zommer Karol/BKS Orkan Gorzów Wlkp./3:0

Walka nr.4

Zaborek Bartłomiej/Avia Świdnik/-Łaszczyk Kacper/KnockoutGym Warszawa/0:3

Kat. 46 kg

Walka nr. 5

Blezień Gabriel/Morsy Debica/-Dołowy Daniel/Champion Nowy Dwór Maz./0:3

Walka nr. 6

Pepliński Kewin/KS Wisła Tczew/-Biela Gabriel/TS Czarni Góral Żywiec/0:3

Kat 50 kg

Walka nr. 7

Gbyl Ryan/KS Górnik Sosnowiec/-Kirpsza Kamil/UKS Boxing Sokółka/3:0

Kat. 54 kg

Walka nr.8

Zieliński Eryk/BKS Olimp Lublin/-Gomulski Cyprian/BKS Orkan Gorzów Wlkp./1:2

Walka nr. 9

Szczerbik Adrian/Champion Chojnów Powiat Legnicki/-Wojciechowski Mikołaj/KnockoutGym W-wa/0:3

Kat. 59 kg

Walka nr. 10

Ogórek Jakub/06 Kleofas Katowice/-Jarliński Michał/Champion Włocławek/0:3

Walka nr. 11

Burzak Karol/MGKS Gwarek Łęczna/-Poweska Kacper/SAKO Gdańsk/0:3

Kat. 65 kg

Walka nr. 12

Pluta Krystian/Broń Radom/-SkirgajłłoEryk/Boks Polonia Świdnica/3:0

Walka nr.13

Marzec Jakub/Ring Busko Zdrój/-Mularczyk Piotr/BB Ring Białogard/II TKO

Kat. 72 kg

Walka nr. 14

Majewski Adam/OKB Opole/-Gez Kacper/Cristal Pruszynka Białystok1:2

Walka nr. 15

Tomczak Bartosz/KS Bombardier Gdynia/-Czech Piotr/Ring Sikorski Stalowa Wola/II TKO

Kat. +76 kg

Walka nr. 16

Guźliński Kamil/Boks Polonia Świdnica/-Kopera Oskar/BKS Orkan Gorzów Wlkp./I TKO

Walka nr. 17

Szmyd Szczepan/Wisłok Rzeszów/-Suchwałko Maciej/OSiR Suwałki/3:0