SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Jujutsu KADRA POLSKI NA MŚ JU-JITRSU WROCŁAW 2016
KADRA POLSKI NA MŚ JU-JITRSU WROCŁAW 2016

KADRA POLSKI NA MŚ JU-JITRSU WROCŁAW 2016

0
0

Poznaliśmy Kadrę Polski na nadchodzące mistrzostwa świata w ju-jitsu, które odbędą się we Wrocławiu w dniach 25-27 listopada.

Kadra Polski Ju-Jitsu Fighting, Duo System, Ne Waza
Mistrzostwa Świata Wrocław 25-27 Listopada 2016

Seniorki
– 49 kg Bergier-Karkosz Agnieszka – Wataha Sosnowiec
– 49 kg Giec Magdalena – K.S.Budowlani
– 55 kg Bierońska Martyna – K.S.Budowlani
– 55 kg Pawłowska Klaudia – K.S. Budowlani
– 62 kg Walotek Marta – K.S.Budowlani
– 70 kg Maćkowiak Emilia – Wroxgym Wrocław
+ 70 kg Sitko Justyna – K.S. Budowlani

Rezerwowa:
Magdalena Albrecht – RKJJS Rybnik

Seniorzy
– 62 kg Sojka Sebastian Gwardia Bielsko Biała
– 69 kg Sobczak Jakub K.S.Budowlani
– 69 kg Hruby Andrzej K.S.Budowlani
– 77 kg Karkosz Dawid Wataha Sosnowiec
– 85 kg Krajewski Tomasz OSJJiJ Olsztyn
– 85 kg Duran Mateusz K.S.Budowlani
– 94 kg Szewczak Tomasz OSJJiJ Olsztyn
– 94 kg Dobrzyński Tomasz K.S.Budowlani
+ 94 kg Riss Rafał K.S.Budowlani
+ 94 kg Szewczak Jacek OSJJiJ Olsztyn

Rezerwowy:
Miłowicki Damian- Samuraj Bukowno

Duo – System
Women

Martyna Wowra – Wiktoria Lechowicz
Men
Matuszczyk Ryszard – Paszewski Damian
Szuba Marcin – Szuba Łukasz

Kadra Polski Ju-Jitsu Ne Waza – Seniorzy
Mistrzostwa Świata Wrocław, 25-27 listopada 2016

Ne Waza
– 49 kg Anna Augustyn- Mitkowska – Grappling Kraków
– 55 kg Martyna Bierońska – Budowlani Sosnowiec
– 62 kg Sandra Pniak – Grappling Kraków
– 62 kg Anna Lach – BJJ Factory Gliwice
– 70 kg Emilia Maćkowiak – Wroxgym Wrocław
– 70 kg Irena Preiss – Grappling Kraków
+70 kg Justyna Sitko – Budowlani Sosnowiec

Zawodniczki rezerwowe:
Loska Magdalena – Gorilla Team Warszawa
Zawodnik Karolina – Berserkers Team

Seniorzy:
– 62 kg Loska Jędrzej – Gorilla Team Warszawa
– 69 kg Polok Maciej – AKS Chorzów
– 77 kg Kozak Maciej – Akademia Fenis
– 77 kg Rembecki Mateusz – Berserkers Team
– 85 kg Paweł Bańczyk – BJJ Factory Gliwice
– 85 kg Borbel Patryk – Berserkers Team
– 94 kg Piotr Bagiński – Berserkers Szczecin
+ 94 kg Piwowarski Michał – Koch Team Szczecin
+ 94 kg Surma Maciej – AKS Chorzów

Zawodnicy rezerwowi:
Klasa Arkadiusz – Grappling Kraków
Zawadzki Bartosz – Budowlani Sosnowiec

źródło: sporty-walki.org