SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Zapasy Konferencja szkoleniowa Polskiego Związku Zapaśniczego
Konferencja szkoleniowa Polskiego Związku Zapaśniczego

Konferencja szkoleniowa Polskiego Związku Zapaśniczego

0
0

Wczoraj dobiegła końca 2-dniowa konferencja szkoleniowa Polskiego Związku Zapaśniczego, organizowana tradycyjnie w przeddzień świąt Bożego Narodzenia, połączona z niedzielnym posiedzeniem Zarządu PZZ.

Konferencja miała miejsce w oddanym do użytku rok temu, nowoczesnym Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej, położonym nieopodal Góry Rzepka w okolicach Zamku Królewskiego w Chęcinach k. Kielc. Otworzył je Burmistrz Miasta i Gminy Chęciny Robert Jaworski oraz Prezes PZZ Grzegorz Brudziński. Po podsumowaniu programu „Selfie z Mistrzem”, nastąpiła prelekcja na temat komunikacji interpersonlanej, którą wygłosił trener, konsultant, psycholog pracy i motywacji Adam Sulimski. Kolejnym punktem programu było omówienie przez pracowników biura PZZ spraw organizacyjnych obsługi zadań oraz krótki wykład Krzysztofa Durkalec-Michalskiego na temat suplementacji i odżywiania.

Następnie uczestnicy szkolenia zostali podzieleni do pracy w zespołach tematycznych – prezesi okręgowych związków zapaśniczych, sędziowie, zapasy styl klasyczny, wolny i zapasy kobiet. Zwieńczeniem sobotnich zajęć była wspólna kolacja wigilijna.

W niedzielę odbyło się posiedzenie Zarządu PZZ oraz ciąg dalszy pracy w zespołach na temat strategii kompleksowego szkolenia w każdym ze stylów.