SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Zapasy Mistrzostwa Świata w zapasach – Mateusz Bernatek wicemistrzem świata, Roksana Zasina brązową medalistką MŚ
Mistrzostwa Świata w zapasach – Mateusz Bernatek wicemistrzem świata, Roksana Zasina brązową medalistką MŚ

Mistrzostwa Świata w zapasach – Mateusz Bernatek wicemistrzem świata, Roksana Zasina brązową medalistką MŚ

0
0

Sobota 26.08.2017

65 kg – Magomedmurad Gadzhiev – 31 zawodników

Haislan Antonio VERANES GARCIA (CAN) – Magomedmurad GADZHIEV (POL) 0-3 (0-3)

1/8

Magomedmurad GADZHIEV (POL) – Kukgwang KIM (PRK)

70 kg – Polak nie startuje – 27 zawodników

74 kg – Andrzej Sokalski – 31 zawodników

Andrzej Piotr SOKALSKI (POL) – Gombodorj DORJVANCHIG (MGL) 1-3 (9-11)

97 kg – Mateusz Filipczak – 26 zawodników

Mateusz FILIPCZAK (POL) – Luis Miguel PEREZ SOSA (DOM)

Piątek 25.08.2017

Styl wolny

57 kg – Polak nie startuje – 29 zawodników

1. Yuki TAKAHASHI (JPN)

2. Thomas Patrick GILMAN (USA)

3. Andrii YATSENKO (UKR)

3. Bekhbayar ERDENEBAT (MGL)

61 kg – Polak nie startuje – 31 zawodników

1. Haji ALIYEV (AZE)

2. Gadzhimurad RASHIDOV (RUS)

3. Vladimer KHINCHEGASHVILI (GEO)

3. Yowlys BONNE RODRIGUEZ (CUB)

86 kg – Zbigniew Baranowski – 34 zawodników

Masao MATSUSAKA (JPN) – Zbigniew Mateusz BARANOWSKI (POL) 1-3 (2-3)

1/8

Istvan VEREB (HUN) – Zbigniew Mateusz BARANOWSKI (POL) 1-3 (5-9)

1/4

J’Den Michael Tbory COX (USA) – Zbigniew Mateusz BARANOWSKI (POL) 3-1 (3-2)

1. Hassan Aliazam YAZDANICHARATI (IRI)

2. Boris MAKOEV (SVK)

3. Vladislav VALIEV (RUS)

3. J’Den Michael Tbory COX (USA)

(…)

9. Zbigniew Mateusz BARANOWSKI (POL)

125 kg – Robert Baran – 24 zawodników

Robert BARAN (POL) – Aiaal LAZAREV (KGZ) 1-3 (6-8)

1. Geno PETRIASHVILI (GEO)

2. Taha AKGUL (TUR)

3. Levan BERIANIDZE (ARM)

3. Nicholas Edward GWIAZDOWSKI (USA)

(…)

15. Robert BARAN (POL)

Czwartek 23.08.2017

48 kg – Anna Łukasiak – 27 zawodniczek

Anna LUKASIAK (POL) – Thi Ha Phuong PHAM (VIE) 3-1 (8-1)

1/8

Anna LUKASIAK (POL) – Zhuldyz ESHIMOVA (KAZ) 3-1 (3-3)

1/4

Anna LUKASIAK (POL) – Evin DEMIRHAN (TUR) 1-3 (2-3)

1. Yui SUSAKI (JPN)

2. Emilia Alina VUC (ROU)

3. Sonhyang KIM (PRK)

3. Evin DEMIRHAN (TUR)

(…)

8. Anna LUKASIAK (POL)