SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Boks NA GRUDZIĄDZKIM RINGU POZNALIŚMY WSZYSTKIE MEDALISTKI TEGOROCZNYCH MMP KOBIET W BOKSIE

NA GRUDZIĄDZKIM RINGU POZNALIŚMY WSZYSTKIE MEDALISTKI TEGOROCZNYCH MMP KOBIET W BOKSIE

0
0

W hali grudziądzkiego „Startu” dobiegły końca pojedynki ćwierćfinałowe Młodzieżowych Mistrzostw Polski Kobiet w Boksie. Znamy już więc wszystkie zdobywczynie medali tegorocznego championatu tej grupy wiekowej. Poniżej przedstawiamy wyniki walk II serii ćwierćfinałów (nazwiska zwyciężczyń zostały pogrubione):

WYNIKI WALK Z DNIA 11.03.2016 R

Godz.16.00

Kat.51 kg

Walka nr.1/42

Brodacka Sandra/Skorpion Szczecin/-Zapotoczna Jaśmina/Bombardier Wrocław/3:0

Walka nr.2/43

Kasprzak Agata/Copacabana Konin/-Kotlarek Olimpia/Olimp Szczecin/II TKO

Walka nr.3/44

Zglenicka Milena/Pomorzanin Toruń/-Wojska Aleksandra/BKS Hetman Białystok/I TKO

Walka nr.4/45

Andrejew Marta/WKS Sokół Piła/-Snadna Natalia/Bombardier Gdynia/0:3

Kat.57 kg

Walka nr.5/46

Gut Paulina/Czarni Słupsk/-Buczyniak Patrycja/Boks-Tur Łódź/3:0

Walka nr.6/47

Serafin Monika/06 Kleofas AZS-AWF Katowice/-Bochniewska Olga/Radomiak Radom/3:0

Walka nr.7/48

Dróżyńska Sylwia/Pomorzanin Toruń/-Balcerzak Mirela/Skorpion Szczecin/I TKO

Walka nr.8/49

Cichewicz Alicja/BKS Olimp Szczecin/-Grabowska Barbara/TS Wisła Kraków/II TKO

Kat.64 kg.

Walka nr.9/50

Murzyn Paulina/BKS Olimp Szczecin/ –Kulhawik Diana/Cristal Białystok/II TKO

Walka nr.10/51

Ponińska Joanna/Zagłębie Konin/-Borysiewicz Paulina/BKS Hetman Białystok/I TKO

Walka nr.11/52

Podeszwiak Dominika/KSZO Ostrowiec Św./-Pantkowska Roksana/BSB Astoria Bydgoszcz/I TKO

Walka nr.12/53

Dombrowska Wiktoria/Gryf Wejherowo/-Myszko Patrycja/RUSHH Kielce/3:0

Kat.75 kg

Walka nr.13/54

Trojanowska Aleksandra/Skorpion Szczecin/-Twardy Karolina/Zawisza Bydgoszcz/0:3

Walka nr.14/55

Balcerowska Olga/Bombardier Gdynia/-Kamińska Matylda/Olimp Szczecin/IV TKO

Walka nr.15/56

Szarańska Katarzyna/Skorpion Szczecin/-Wójcik Elżbieta/Róża Karlino/I TKO

Walka nr.16/57

Kołtunowicz Dominika/KSZO Ostrowiec Św./-Jarzombek Paulina/Adrenalina Wrocław/I TKO

Kat.+81kg

Walka nr.17/58

Raczyńska Anita/Skorpion Szczecin/-Pawlicka Gabriela/BSB Astoria Bydgoszcz/I TKO

Walka nr.18/59

Kowalczyk Marta/Ziętek Team/-Miszkowiak Paulina/BSB Astoria Bydgoszcz/ I TKO

Walka nr. 19/60

Urbaniak Sylwia/Zagłębie Konin/- Zych Marta/Skorpion Szczecin/I TKO

Walka nr.20/61

Pniewska Joanna/Pomorzanin Toruń/-Moniak Ewa/Radomiak Radom/I TKO

źródło: Polski Związek Bokserski