SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Bez kategorii MMA Obóz sparingowy LFN – JJCamp
Obóz sparingowy LFN – JJCamp

Obóz sparingowy LFN – JJCamp

0
0

i Ladies Fight Night odwiedziła w czerwcu Łódź. Mistrzyni Świata MMA była gościem specjalnym i trenerką podczas trzeciego obozu treningowego LFN. Najzdolniejsze zawodniczki z kraju i zagranicy rozpoczęły tym samym przygotowania do kolejnej gali, która odbędzie się w ostatni weekend wakacji.

Podczas JJCamp zawodniczki pierwszej i jedynej w Europie żeńskiej organizacji sportów walki, przez dwa dni trenowały w Fight Club Łódź pod okiem najlepszej zawodniczki MMA na świecie.

Nadal jestem przede wszystkim czynnym sportowcem, ale jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem być na obozie Ladies Fight Night i trenować z dziewczynami. W roli trenera czuję się bardzo dobrze. Znając doświadczenie zawodniczek, spodziewałam się wysokiego poziomu, zaangażowania i poświęcenia, ale jestem pozytywnie zaskoczona, bo to wszystko przerosło jeszcze moje oczekiwania. Myślę, że tutaj są przyszłe Mistrzynie Świata – mówiła Joanna Jędrzejczyk.

W obozie treningowym LFN wzięło udział 13 najlepszych zawodniczek MMA i K-1 nie tylko z Polski, ale także z Holandii i Czech. Było to trzecie tego typu przedsięwzięcie żeńskiej organizacji. W lutym tego roku zawodniczki organizacji trenowały przez tydzień w legendarnym klubie Mike’s Gym w Amsterdamie.

To jest niesamowite, że organizacja stwarza takie warunki wspólnych spotkań, treningów w różnych miejscach i przede wszystkim pojedynków. Wiemy jak prężnie rozwija się MMA, ale jednak zawodniczki nie zawsze miały szansę walk. Teraz w Polsce mamy gale Ladies Fight Night, które są w całości wypełnione walkami kobiet – mówiła Joanna Jędrzejczyk przyznając, że śledzi poczynania żeńskiej organizacji.
Zawodniczki Ladies Fight Night podczas dwudniowego JJCamp wzięły udział w czterech treningach z Mistrzynią. Dziewczyny wymieniały doświadczenia i rozpoczeły szlifowanie formy przed koleją galą żeńskiej organizacji.

– Mamy nadzieję, że obóz z Joanną zaowocuje jeszcze wyższym poziomem sportowym na naszych galach. Dążymy do tego, żeby dziewczyny miały zapewnione najlepsze możliwe warunki do rozwoju sportowego. Chcemy, żeby Ladies Fight Night było najsilniejszą żeńską organizację w Europie, a w przyszłości także na świecie – mówi Łukasz Chmal, prezes Ladies Fight Night.