• energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

Home Boks PAWEŁ BRACH, MICHAŁ JARLIŃSKI, DAMIAN ZAWIERUSZYŃSKI I OSKAR KOPERA ZWYCIĘZCAMI NATIONS JUNIORS CUP W SERBII

0
0

W serbskiej miejscowości Vrbas rozegrana została inauguracyjna edycja Międzynarodowego Turnieju Nations Juniors Cup., w której o zwycięstwa rywalizowali kadeci. Do Serbii trener Młodzieżowej Kadry Narodowej Kadetów – Marcin Łęgowski zabrał pięciu swoich podopiecznych, dla których udział w turnieju był dobrym sprawdzianem przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy tej grupy wiekowej. I trzeba przyznać, że sprawdzian ten wypadł bardzo pomyślnie, bowiem Polacy zdobyli cztery pierwsze lokaty. Oto wyniki biało-czerwonych na serbskim ringu:

Maciej Basta (48 kg) – przegrał w ćwierćfinale z Semizem Alicicem (SER) 5:0
Paweł Brach (50 kg) – wygrał w półfinale z Rolandem Keckemthi (HUN) 4:1 oraz w finale z Rajmund Bacsics (HUN) 4:1, zdobywając I miejsce
Michał Jarliński (63 kg) – wygrał w półfinale z Kevinem Demenescu (HUN) 3:0, a w finale otrzymał walkower od Adriana Orbana (HUN), zdobywając I miejsce.
Damian Zawieruszyński (80kg) – wygrał w finale z Istvanem Juhosem (HUN) 5:0, zdobywając I miejsce.
Oskar Kopera (+80kg) – wygrał w finale z Levente Kissem (HUN), zdobywając I miejsce.