• energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

Home Galerie Paweł „Cowboy” Zakrzewski z VALE TUDO BIAŁYSTOK zdobył srebrny medal Mistrzostw Europy w MMA ( FOTO )
15267901_1188329401284705_9038042337512795100_n
15220151_1188329397951372_7587111332698746936_n
15202767_1188346104616368_6815885859314041408_n
15171303_1188329394618039_5130583906926488067_n

0
0

Mistrzostwa Europy IMMAF w MMA Praga 2016.Zawodnik klubu Vale Tudo Białystok Paweł”Cowboy”Zakrzewski wywalczył srebrny medal Mistrzostw Europy w MMA najbardziej prestiżowej organizacji IMMAF, bezpośrednio podległej pod UFC.Turniej trwał od 21 do 26 listopada,Paweł po drodze do finału wyeliminował dwóch Szwedów i jednego Włocha.

W sobotę 26 listopada w finale „Cowboy” spotkał się z Islandczykiem, który okazał się być wytrawnym graczem i niestety Paweł przegrał.Oto co powiedzał Paweł po zakończonym turnieju „Musiałem uznać wyższość Islanczyka, który miał sporo łatwiejsza drabinke do finału. Wracam do kraju ze Srebrnym Medalem. Choć przed ME bronzowy medal był marzeniem. Trzy wygrane i jedna przegrana całkiem sporo nawet jak na mnie przez 5 dni zawodów”.