SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Bez kategorii MMA PAWEŁ TRYBAŁA vs DAWID OZDOBA w PLMMA

PAWEŁ TRYBAŁA vs DAWID OZDOBA w PLMMA

0
0

Czwartego listopada odbędzie się hitowa gala PLMMA, a do rozpiski dodany został dość kontrowersyjny freak fight, którego celem jest przyciągnięcie większego zainteresowania. Choć mówiło się tylko o tym zestawieniu jako o plotkach, to jednak teraz potwierdza się, że Paweł Trybała zawalczy z Dawidem Ozdobą.

‚Trybson’ zadebiutował w poprzednim roku na gali w Toruniu, pokonując w niecałe dwie minuty Łukasza Stojanowskiego, a w ostatniej walce na kolejnej edycji Xcage przegrał w trzeciej rundzie po uderzeniach z Danielem Markowskim.

Dawid, znany jako erotyczny tancerz, swój epizod miał w walce wieczoru MMA ATTACK 3 w roku 2013. Po kontrowersyjnej walce z Robertem Burneiką przegrał po dyskwalifikacji. ‚Bad Boy’ po tej walce zapowiadał, że chce rewanżu oraz innych walk, jednak jak widać dopiero teraz stoczy swoją drugą walkę.

Oto co napisał Paweł Trybała o samym zestawieniu:

Słuchajcie dziś oficjalnie otrzymalem propozycje rywala. Nie ma co owijac w bawelne Trener i wlasciciel PLMMA, @Mirek Okninski zebral kilka opcji i przedstawil mi wszystkie za i przeciw. Tak oto mam oficjalna oferte walki ze z Dawidem Ozdoba. Nie mam sie nad czym zastanawiac, a w przekonaniu o podjeciu slusznej decyzji utwierdzil mnie @MDOManagement, zatem powtorze tylko, co mowilem wczesniej „podpisalem kontrakt na walki, nie na przeciwnikow”… Dawidek skoro tak potrafisz szczekac, to widzimy sie 4-go litopada w klatce… wybije Ci MMA z glowy ! Będziesz miał materiał na drugą książkę! Do zoba Ozdoba !

źródło tekstu: sporty-walki.org