SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Artykuły PEI – Konferencja Fitness – największej w Europie konferencji fitness
PEI – Konferencja Fitness – największej w Europie konferencji fitness

PEI – Konferencja Fitness – największej w Europie konferencji fitness

0
0

Już 22 – 23 października 2016r. na Stadionie Narodowym w Warszawie, po raz pierwszy w Polsce pojawią się Paige Hathaway i Erko Jun. Obydwoje będą Gwiazdami 2. edycji PEI – Konferencja Fitness – największej w Europie konferencji fitness.

Paige Hathaway – to 27-letnia trenerka, modelka fitness, a także propagatorka treningu siłowego dla kobiet. Ma ponad 8,5 mln fanów sieci. Niektórzy uznają ją za najbardziej umięśnioną trenerkę fitness na Świecie. Podczas Konferencji poprowadzi wykład na temat: Trening dla różnych typów sylwetki.

zdj w tle

Drugą Gwiazdą Konferencji PEI będzie Erko Jun – jeden z najbardziej znanych Trenerów Personalnych na Świecie, Model fitness, 3-krotny Mistrz w zawodach Benelux, 2. miejsce w zawodach fitness Balkan Competition i 3. miejsce w międzynarodowych zawodach Model Universe w Miami na Florydzie. Erko przeprowadzi trening dla Uczestników 1. dnia Konferencji.

Oprócz Światowych Gwiazd, na PEI II pojawią się m.in. Tomasz Słodkiewicz – Mistrz Europy Juniorów 2005, Mistrz Polski w kat. do 95kg i Open, Hanna Garboś – Mistrzyni Świata w Bikini Fitness, legenda polskiej kulturystyki – Piotr Głuchowski, specjaliści z zakresu żywienia i suplementacji – Jakub Mauricz, Michał Wrzosek, Tadeusz Sowiński i wielu innych. Uczestnicy tego wydarzenia poza merytoryczną wiedzą i motywacją będą mieli okazję skorzystać ze strefy konsultacji, a także zdobyć aż 3 certyfikaty.

źródło: www.konferencjaPEI.pl