Home Karate Pięć pucharów Oyama Karate
Pięć pucharów Oyama Karate

0
0

16 grudnia 2017 roku zawodnicy Białostockiego Klubu Oyama Karate wzięli udział w  Ogólnopolskim Turnieju Oyama Karate w Kata i Kumite w Nowogrodzie Bobrzańskim

Zawody te były częścią obchodów jubileuszu XX- lecia działalności Oyama Karate w  Nowogrodzie Bobrzańskim. Organizatorem tych bardzo dobrze zorganizowanych zawodów  było Lubuskie Centrum Oyama Karate z Shihanem Andrzejem Tomiałowiczem (5 dan) na czele.
W imprezie oprócz zawodników z Polski wzięli udział także karatecy z Niemiec.

Białostocki Klub Oyama Karate reprezentowała pięcioosobowa ekipa pod przewodnictwem Sensei Marcina Siegieńczuka (3 dan).
W konkurencji kata oprócz klubów reprezentujących OYAMA KARATE startowali także zawodnicy stylu Shotokan Karate oraz Kyokushin Karate.
Nasi reprezentanci w swoich kategoriach zaprezentowali się rewelacyjnie.

Wśród seniorów na pierwszym stopniu podium stanął  Sensei Marcin Siegieńczuk, a w kategorii junior drugie miejsce zajął Patryk Świerbutowski.
Natomiast w kategorii junior młodszy Nikodem Siegieńczuk  pokonał wszystkich konkurentów i zajął pierwsze miejsce.
Zajął również pierwsze miejsce w konkurencji KUMITE podobnie jak Alex Wierciszewski w kategorii młodzik i Patryk Zabrocki