SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Zapasy Półfinał PWPW KLZ – Piotrkowscy „Spartanie” w finale PWPW KLZ!
Półfinał PWPW KLZ – Piotrkowscy „Spartanie” w finale PWPW KLZ!

Półfinał PWPW KLZ – Piotrkowscy „Spartanie” w finale PWPW KLZ!

0
0

Pierwszy mecz rewanżowy półfinałów PWPW KLZ w Piotrkowie Trybunalskim to prawdziwe starcie zapaśniczych gigantów.

Obie drużyny stworzyły wielkie sportowe widowisko. Piotrkowscy „Spartanie” przystąpili do meczu rewanżowego z dwupunktową zaliczką. W pierwszym meczu wygrali bowiem 16:14 . Skromna zaliczka punktowa AKS Madej WT Piotrków Trybunalski i niewielkie straty do odrobienia dla ekipy KS Budowlani Łódź. Mecz zapowiadał się więc, jako wielka zapaśnicza bitwa o wielki finał PWPW KLZ.

1.03.2018 – Piotrków Tryb., OSiR „Relax”

aks madej wrestling team

17

AKS Madej Piotrków Tryb.

VS

KS Budowlani Łódź

16

KS Budowlani Łódź

W obu drużynach gwiazdy światowych zapasów. Trenerzy drużyn postawili na sprawdzonych zawodników. Tradycyjnie nie zawiodła znająca się na zapasach i wyśmienicie się bawiąca piotrkowska publiczność. Kibice i sympatycy PWPW KLZ mieli co podziwiać, bo każda ze stoczonych walk miała swoją dramaturgię i kolosalne znaczenie dla przebiegu meczu.

Na wyróżnienie zasługuje postawa Zbigniewa Baranowskiego (125 kg), który w wyrównanym boju pokonał doświadczonego Kamila Skaskiewicza. Zbigniew Baranowski wykorzystał swoje atuty, szybkość i bogatą technikę walki, dzięki czemu mógł w decydującej fazie meczu dać swojej drużynie punkty. Punkty cenne dla końcowego wyniku meczu.

Punkt na wagę zwycięstwa w meczu zdobyła, mimo przegranej walki z Julitą Omilusik , Angelika Dytrych. Wynik meczu 17:16 dla niepokonanych w rozgrywkach PWPW KLZ piotrkowskich „Spartan”- AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski.

mecz rewanżowy pwpw klz play off 2018
mecz rewanżowy pwpw klz play off 2018

Słowa uznania należą się drużynie KS Budowlani Łódź. Beniaminek rozgrywek był równorzędnym rywalem dla drużyny aktualnych Mistrzów Polski PWPW KLZ. Łódzka drużyna pokazała ogromna wolę walki i olbrzymią determinację w dążeniu do celu jakim był wielki finał PWPW KLZ. Z pewnością kibice tej drużyny będą jeszcze wielokrotnie przeżywać piękne sportowe emocje, a zawodnicy walczyć o najważniejsze laury PWPW KLZ.

AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski jako pierwszy melduje się w finale PWPW KLZ.

Sędzia główny: Artur Michalkiewicz

MVP: Zbigniew Baranowski

Tabela wyników

Mecze finałowe: 7 marca o 19:00 oraz 13 marca o 19:00 

Transmisja z meczów w KLZ TV (www.klz-zapasy.pl)

mecz rewanżowy pwpw klz play off 2018
mecz rewanżowy pwpw klz play off 2018