SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Grappling Puchar Polski Juniorów Seniorów International Budo Kai Kyokushin Karate 2017
Puchar Polski Juniorów Seniorów International Budo Kai Kyokushin Karate 2017

Puchar Polski Juniorów Seniorów International Budo Kai Kyokushin Karate 2017

0
0

W sobotę 29 Kwietnia w Hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokim Mazowieckim odbył się Puchar Polski Polskiej Federacji IBK(Kyokushin Karate) zorganizowany przez Mazowiecko- Podlaski Klub Karate z Shihan Arturem Więzowskim na czele, w komitecie organizacyjnym byli również Sensei Wojciech Zagdański i Sensei Zbigniew Dąbrowski.

Wśród honorowych gości obecni byli Książe Krzysztof Konstanty Radziwiłł, Generał Bogdan Puczyński, Generał Janusz Krugły, Komandor Michał Kamiński,  Pani Burmistrz Ewa Konarzewska, Dyrektor Jarosław Jankowski.

Puchar Polski zgromadził ponad 220 zawodników i zawodniczek z Polski i z Województwa Podlaskiego,  zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wagowych i wiekowych, najmłodsi uczestnicy mogli zmierzyć swoje siły w kategorii mini MMA czyli walki ze sprowadzeniem przeciwnika do parteru.

Sędzią głównym zawodów był Sensei Mirosław Jędrowski. Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Pani Burmistrz Ewa Konarzewska.

Najwięcej emocji wzbudziły walki w formule Knockdown(walki pełno kontaktowe) Juniorów jak i seniorów, oraz walki w formule BJJ(brazylijskie Ju Jitsu), nie mniejsze emocje towarzyszyły również walkom najmłodszych z pełnym zabezpieczeniem w kaski i inne ochraniacze stosowane dla bezpieczeństwa uczestników Zawodów sportowych, rodzice emocjonowali się najbardziej walkami najmłodszych w formule mini MMA.

Po raz pierwszy odbyła się rywalizacja w formule Kata.

Finaliści
Grappling +20kg
1. Nikola Gapska
2. Wiktoria Gontarczuk (MPKK)

Grappling -35kg
1. Julia Matwiejko
2. Marta Geba

Grappling -42kg
1. Wiktoria Bartnikowska(MPKK)
2. Klaudia Łukasiuk(MPKK)

Grappling -30kg
1. Zuzanna Bińczak
2. Ewelina Kuźmińska(MPKK)

Grappling -50kg
1. Julia Nowacka
2. Natasza Seruga

Grappling -22kg
1. Augustyn Kuzawiński
2. Tobiasz Kuźmiński

Grappling -26kg
1. Alan Gapski
2. Wiktor Kamiński

Grappling -27kg
1. Szymon Światek – Brzeziński
2. Kacper Łukasiuk(MPKK)
Grappling -25kg
1. Marcel Choiński(MPKK)
2. Damian Busma(MPKK)
Grappling -30kg
1. Andrzej Bobela(MPKK)
2. Bartosz Kozłowski
Grappling -37kg
1. Marcel Górski
2. Mateusz Szeweluk(MPKK)
Grappling -27kg
1. Filip Choiński(MPKK)
2. Michał Lachowicz
Grappling -30kg
1. Makhmad Salamov(MPKK)
2. Iakhieia Ustrakhanov(MPKK)
Grappling -34kg
1. Jakub Jaroszewicz
2. Piotr Sakowski
Grappling -40kg
1. Igor Rowicki
2. Aleksander Kanabaj
Grappling -42kg
1. Igor Pawłowski
2. Paweł Komar(MPKK)
Grappling -44kg
1. Hubert Smolarczuk(MPKK)
2. Dawid Kostro(MPKK)
Grappling +50kg
1. Piotr Tyde
2. Milena Kępka
Kumite -40kg
1. Hanna Wasilewska(MPKK)
2. Klaudia Łukasiuk(MPKK)
Kumite +50kg
1. Oliwia Puchalska(MPKK)
2. Milena Kępka
Kumite -35kg
1. Aleksander Tymiński(MPKK)
2. Jakub Dmochowski(MPKK)
Kumite -38kg
1. Jakub Gondek
2. Kacper Krajewski(MPKK)
Kumite -44kg
1. Paweł Komar(MPKK)
2. Aleksander Piotrowicz
Kumite -40kg
1. Aleksander Anuszkiewicz(MPKK)
​2. Kacper Dąbrowski
Kumite -48kg
1. Tomasz Pykacz
2. Jakub Izdebski
Kumite -55kg
1. Jakub Grabowski(MPKK)
2. Wojciech Saliński
Kumite -60kg
1. Łukasz Bojarzyński(MPKK)
2. Daud Abdulwahidow(MPKK)
Kumite -55kg
1. Adam Bulicz
2. Filip Bryzek
Kumite -63kg
1. Nikodem Pawłowski
2. Jakub Smoczyk
Kumite -70kg
1. Sebastian Brutkowski
2. Mogamed Baitaev(MPKK)
Kumite -80kg
1. Mateusz Kominiarczyk
2. Paweł Pieczywek
Kumite -70kg
1. Weronika Olesiejuk
2. Marlena Waszczuk
BJJ senior -80kg
1. Karol Rzempoluch
2. Marian Strus
BJJ senior -90kg
1. Tomasz Majewski
2. Przemysław Lenartowicz
BJJ senior +90kg
1. Adam Wojciechowski
2.Radosław Kostrubiec
Kumite senior -80kg
1. Jacek Misiewicz(MPKK)

źródło: podlaskisport.pl