SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Boks SARARA WYZYWA DIABLO, PROMOTOR ODPOWIADA
SARARA WYZYWA DIABLO, PROMOTOR ODPOWIADA

SARARA WYZYWA DIABLO, PROMOTOR ODPOWIADA

0
0

zołowy polski kickboxer wagi cruiser, Tomasz Sarara nie był zachwycony ostatnią galą boksu zawodowego w Nysie. Krakowski kickboxer ma jednak receptę na to, by walki były bardziej emocjonujące. Nie jest zaskoczeniem, na czym polega ta recepta, bowiem zaproponował siebie jako kandydata do spotkania z byłym mistrzem świata w boksie w wadze cruiser, Krzysztofem ‚Diablo’ Włodarczykiem.

Tomek napisał na twitterze: Panowie jesteście odpowiedzialni za przyszłość polskiego boksu! Potrzeba walki która wstrząśnie ludźmi przed… w trakcie… i po…. ringowej wojnie! SararaTomasz vs Krzysztof „Diablo” Włodarczyk Ja wynik starcia już znam, dajcie mi go tylko udowodnić.

Zawodnik i trener TS Wisła Kraków oznaczył w poście Mateusza Borka oraz Andrzeja Wasilewskiego. Czujny promotor odpowiedział jednemu z najlepszych kickboxerów w Europie, żeby się z nim skontaktował. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Sarara jak do tej pory stoczył jedną walkę w zawodowym boksie pokonując na gali Tymexu w Częstochowie byłego mistrza Polski amatorów, Łukasza Zygmunta z Wrocławia. Później był przymierzany do walki z Michałem Olasiem, jednak zawodnik z Warszawy, który notabene też jest byłym kickboxerem, odmówił walki z Tomkiem tłumacząc się faktem, że taki pojedynek nic mu nie daje.

Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja i na pewno będziemy was o tym informować na bieżąco. Tymczasem czekamy na decyzję Andrzeja Wasilewskiego i Sferis Knockout Promotions