SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Bez kategorii MMA Sebastian Kotwica vs Guilherme „Warrior” Cadena Martins, już 1 kwietnia na TFL 11: SLAVA REPUBLIC w Kraśniku!
Sebastian Kotwica vs Guilherme „Warrior” Cadena Martins, już 1 kwietnia na TFL 11: SLAVA REPUBLIC w Kraśniku!

Sebastian Kotwica vs Guilherme „Warrior” Cadena Martins, już 1 kwietnia na TFL 11: SLAVA REPUBLIC w Kraśniku!

0
0

Polsko – Brazylijskie starcie czeka na fanów TFL, podczas jedenastej odsłony gali lubelskiej organizacji. Kraśniczanin Sebastian Kotwica 1 kwietnia w rodzinnym Kraśniku, skrzyżuje rękawice z pochodzącym z Rio De Janeiro, doświadczonym grapplerem Guilherme Cadena Martins. Dla reprezentanta Ameryki Południowej będzie to trzynasty zawodowy start w formule MMA, natomiast dla Kotwicy jedenasty profesjonalny bój w klatce. „Zdecydowanie Guilherme, będzie największym wyzwaniem w karierze dla Sebka. Nasz zawodnik nigdy nie walczył z tak dobrym w parterze fighterem. Będzie to dla niego ogromne wyzwanie i sprawdzian.

Dla kibiców z Kraśnika i fanów TFL to prawdziwa gratka. Zobaczymy czy silniejsze okażą się zapasy Polaka czy legendarny parter Brazylijczyka. Dla Kotwicy jest to walka o wszystko, walka o marzenia i kolejny krok ku dużej karierze sportowej”.- mówi współorganizator TFL, Jacek Sarna. Wychowanek sekcji zapasów SUPLES Kraśnik, a obecnie przedstawiciel krakowskiej Szkoły Walki Drwala, bardzo poważnie podchodzi do tej walki ale jest pewny swojego zwycięstwa. „Chcę walczyć z dobrymi wojownikami, wygrywać z nimi i zdobywać doświadczenie. Liczę na wsparcie swoich kibiców i głośny doping w Kraśniku, mieście które otworzyło mi sportową karierę. Kilka osób twierdziło, że po gali FEN nie wystąpię w moim mieście. Oczywiście że będę walczył i to z rywalem najtrudniejszym w mojej karierze. Będę jeszcze mocniej i lepiej przygotowany! Zapraszam wszystkich 1 kwietnia na galę TFL 11 do Kraśnika. Postaram się dać Wam wielkie emocje i nie zawieść” – mówi Kraśniczanin Sebastian Kotwica.