SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Boks Steven Donelly i Florian Schulz powalczą w Dębicy
Steven Donelly i Florian Schulz powalczą w Dębicy

Steven Donelly i Florian Schulz powalczą w Dębicy

0
0

Znamy również skład Rafako Hussars Poland na ostatni mecz w tym sezonie ligi World Series of Boxing. 1 kwietnia w Dębicy z Argentina Condors powalczy 3 polskich pięściarzy oraz 2 zagraniczni.

W zespole Biało-Czerwonych, o czym już informował Polski Związek Bokserski, znaleźli się debiutant Maciej Jóźwik (-52kg) z BKS Skorpion Szczecin, Arkadiusz Szwedowicz (-81kg) z tego samego klubu oraz inny zawodnik reprezentujący zachodniopomorskie pięściarstwo – Mateusz Polski (-60kg) z KSW Róża Karlino.

Kibice w Dębicy, która przez lata należała do bardzo ważnych ośrodków polskiego boksu olimpijskiego, zobaczą w ringu również świetnie spisującego się w poprzednim sezonie w barwach Husarii Brytyjczyka Stevena Donnelly’ego – powiedział główny menedżer Rafako Hussars Poland Jarosław Kołkowski.

Drugą walkę w naszych barwach stoczy też aktualny srebrny medalista Mistrzostw Europy Niemiec Florian Schulz – mówi team menedżer Husarii Jacek Szelągowski.

Po serii 5 porażek z rzędu, czas na udane zakończenie sezonu w wykonaniu polskiej drużyny wzmocnionej zagranicznymi bokserami.

Maciejowi Jóźwikowi będzie zapewne najtrudniej, bo nigdy wcześniej nie toczył oficjalnych walk na dystansie 5 rund, zeszłoroczny brązowy medalista Igrzysk Europejskich Mateusz Polski był już nie raz bliski zwycięstwa w WSB, zaś Arkadiusz Szwedowicz w swoim debiucie stoczył niezły pojedynek z utytułowanym Rosjaninem Pawłem Siliaginem. Czas na pierwsze w tym sezonie wygrane zagranicznych asów.

Składy na mecz Rafako Hussars Poland – Argentina Condors w Dębicy, 1 kwietnia 2016

-52kg Maciej Jóźwik – Cristian Eduardo Roda

-60kg Mateusz Polski – Brian Ivan Nunez

-69kg Steven Donnelly – Franco Maximiliano Ocampo

-81kg Arkadiusz Szwedowicz – Juan Gabriel Rizzo Patron

+91kg Florian Schulz – Kevin Nicolas Espindola

źródło: Polski Związek Bokserski