SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Sporty z bronią Szermierka: Challenge Wratislavia – dwa miejsca na podium na zakończenie
Szermierka: Challenge Wratislavia – dwa miejsca na podium na zakończenie

Szermierka: Challenge Wratislavia – dwa miejsca na podium na zakończenie

0
0

Ostatnia odsłona tegorocznego Challenge Wratislavia to turniej szablistów i szablistek. W poniedziałek biało-czerwonym udało się wywalczyć dwa miejsca na podium. Drugie miejsce w kategorii do 13 lat wywalczyła Zuzanna Porada, a trzecie wśród najstarszych zajęła Klaudia Malgrem.

WYNIKI:
CHŁOPCY:
Kategoria do lat 15:

1. Bence Kis Tamas (Węgry)
2. Kajetan Mcdonnell (Wielka Brytania)
3. Stephen Kim (USA)
3. Gergo Horvath (Węgry)
5. Leon Kuzmin (Niemcy)
6. Aleksei Plotnikov (Rosja)
7. Bartosz Ruszczyk (POLSKA)
8. Krzysztof Kajor (POLSKA)

Kategoria do lat 13:
1. Neil Lilov (USA)
2. Patrik Toth (Węgry)
3. Nand Prosse (Belgia)
3. Radu Nitu (Rumunia)
5. Maksym Roshchin (Ukraina)
6. Andrej Bistrov (Łotwa)
7. Andriy Slastin (Ukraina)
8. Andrew Shi (USA)
Kategoria do lat 11:
1. Dacian Enache (Rumunia)
2. Botond Csoba (Węgry)
3. Synodinos Padchalidioglou (Grecja)
3. Daniil Skorokhod (Ukraina)
5. Benedykt Denkiewicz (POLSKA)
6. Nathan Taylor (Wielka Brytania)
7. Douglas Wong (Hong Kong)
8. Ivan Nasennik (Białoruś)
DZIECZYNKI:
Kategoria do lat 15:

1. Ylvi Schillinger (Niemcy)
2. Irina Kupovykh (Ukraina)
3. Klaudia Malgrem (POLSKA)
3. Alina Nagel (Niemcy)
5. Julia Cieślar (POLSKA)
6. Yelizaveta Melnychuk (Ukraina)
7. Christine Weber (Niemcy)
8. Polina Ryabchikova (Rosja)
Kategoria do lat 13:
1. Karolina Bechynova (Czechy)
2. Zuzanna Porada (POLSKA)
3. Chidinma Eze (Niemcy)
3. Daria Bahlai (Ukraina)
5. Paulina Porada (POLSKA)
6. Laura Ziob (Niemcy)
7. Maria Cojocaru (Rumunia)
8. Eliza Triantafylli (Grecja)
Kategoria do lat 11:
1. Karina Tallada (Rosja)
2. Olesia Lukashevich (Rosja)
3. Isabella Romagnoli (USA)
3. Eleanor Blackledge (Wielka Brytania)
5. Elyza Neuner (Niemcy)
6. Rosmarie Benciu (Rumunia)
7. Gabriela Wójcik (POLSKA)
8. Abigel Kis (Węgry)