SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Sporty z bronią Turniej dziecięcy w szpadzie Tarnovia Cup 2017 – Tarnowo Podgórne, 11/03/2017r
Turniej dziecięcy w szpadzie Tarnovia Cup 2017 – Tarnowo Podgórne, 11/03/2017r

Turniej dziecięcy w szpadzie Tarnovia Cup 2017 – Tarnowo Podgórne, 11/03/2017r

0
0

W Tarnowie Podgórnym młodzi szpadziści rywalizowali w turnieju „Tarnovia Cup”. Zawody rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: zuchy, dzieci i młodzicy.

WYNIKI
Dziewczęta:
Zuchy:

1.JĘDRZEJEC Wiktoria (Piast Gliwice)
2.MIEŻWIŃSKA Amelia (UKS MDK Olimp Lubin)
3.KRUCA Nikola (UKS Gryfek Szczecin)
3.PATOLETA Kaja (UKS Atlas Tarnowo Podgórne)
5.PAJĘCKA Lena (AZS AWF Wrocław)
6.NOWACKA Wiktoria (UKS Muszkieter Mosina)
7.SZYDŁOWSKA Julia (Piast Gliwice)
8.MILIŃSKA Martyna (UKS Gryfek Szczecin)

Dzieci:
1.KOŁPA Joanna (UKS MDK Olimp Lubin)
2.IZDEBSKA Wiktoria (Budowlani Toruń)
3.DEPTA Hanna (UKS Atlas Tarnowo Podgórne)
3.LANGE Aleksandra (UKS Muszkieter Mosina)
5.NIEWADZI Zofia (UKS MDK Olimp Lubin)
6.DAWIDOWICZ Anna (UKS MDK Olimp Lubin)
7.KONIECZEK Marta (UKS Piast Legnica)
8.CIBOROWSKA Gabriela (UKS Atlas Tarnowo Podgórne)

Młodziczki:
1.NOWAK Zuzanna (Budowlani Toruń)
2.MICHALCZYK Marta (SKS Flesz Świdnica)
3.KLUGHART Gloria (UKS MDK Olimp Lubin)
3.SABALSKA Ewelina (MKS Kusy Szczecin)
5.NOWAK Aleksandra (UKS Gryfek Szczecin)
6.JAJKO Oliwia (UKS MDK Olimp Lubin)
7.TOMASZEWSKA Natalia (MKS Kusy Szczecin)
8.KRYNICKA Aleksandra (SKS Flesz Świdnica)

Chłopcy:
Zuchy:

1.NIEDZIELA Karol (KS Szpada Wadowice)
2.BEDNARSKI Antoni (SKS Flesz Świdnica)
3.ADAMCZYK Mikołaj (KS Szpada Wrocław)
3.ĆWIR Jan (UKS Muszkieter Mosina)
5.STODÓŁKA Maciej (UKS Gryfek Szczecin)
6.WŁODARCZYK Piotr (KS Szpada Wadowice)
7.KOŁODZIEJ Antoni (UKS Atlas Tarnowo Podgórne)
8.MAKUCH Maciej (UKS Piast Legnica)

Dzieci:
1.KLUGHART Hubert (UKS MDK Olimp Lubin)
2.WALKOWIAK Szymon (AZS AWF Wrocław)
3.MARCZAK Wojciech (SKS Flesz Świdnica)
3.MIESZKIEŁŁO Jan (SKS Flesz Świdnica)
5.PASZAK Aleksander (UKS Muszkieter Mosina)
6.CETNAR Patryk (UKS MDK Olimp Lubin)
7.ARMATA Jakub (UKS MDK Olimp Lubin)
8.NIECKARZ Antoni (UKS Muszkieter Mosina)

Młodzicy:
1.KITLIŃSKI Bartosz (UKS MDK Olimp Lubin)
2.BRABAŃSKI Karol (MKS Kusy Szczecin)
3.MOREK Kacper (KS Szpada Wadowice)
3.ŁUCKI Kacper (UKS MDK Olimp Lubin)
5.JAKUBOWSKI Olaf (UKS MDK Olimp Lubin)
6.PATOLETA Adam (UKS Atlas Tarnowo Podgórne)
7.PABIJAŃCZYK Patryk AS AWF Wrocław)
8.GAŁECKI Jakub (UKS Piast Legnica)