SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Taekwondo Udany występ Combat Sport Academy w Pucharze Polski Seniorów i Juniorów w taekwon-do ITF w Mykanowie
Udany występ Combat Sport Academy w Pucharze Polski Seniorów i Juniorów w taekwon-do ITF w Mykanowie

Udany występ Combat Sport Academy w Pucharze Polski Seniorów i Juniorów w taekwon-do ITF w Mykanowie

0
0

W turnieju, będącym eliminacjami do Mistrzostw Polski Seniorów, wzięła udział czołówka polskiego taekwon-do. Combat Sport Academy reprezentowali Martyna Pietrzeniec, Karolina Budnik, Patrycja Lipska, Paweł Chomiczewski i Maciej Budnik. Pierwszego dnia podczas rywalizacji seniorów najlepiej zaprezentował się Paweł Chomiczewski, zdobywając brązowy medal w kategorii do 63 kg. W walce o trzecie miejsce pokonał on reprezentanta Polski juniorów.

O włos od medalu byli Maciej Budnik i Patrycja Lipska. Bardzo dobre pojedynki stoczyły najbardziej utytułowane zawodniczki. W walce o wejście do półfinału Karolina przegrała po dwóch dogrywkach, a Martyna Pietrzeniec w ostatnich sekundach straciła prowadzenie.

Jednak największe emocje przyniósł dzień drugi, czyli rywalizacja w grupie wiekowej juniorów. Bezkonkurencyjni w swoich kategoriach okazali się widowiskowo walczący Maciej Budnik (kat. do 56 kg) oraz Paweł Chomiczewski (kat. do 62 kg). Obaj zdobyli złote medale i Puchar Polski Juniorów. Patrycja Lipska zanotowała jedno zwycięstwo i minimalnie przegrała walkę o półfinał.