SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Boks W XXII OOM KADETKI BOKSOWAŁY O AWANS DO STREFY MEDALOWEJ

W XXII OOM KADETKI BOKSOWAŁY O AWANS DO STREFY MEDALOWEJ

0
0

Zmagania o zwycięstwa w tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży na ząbkowickim ringu – od walk ćwierćfinałowych – rozpoczęły najlepsze polskie kadetki. Poniżej przedstawiamy wyniki obu serii pojedynków, w wyniku których poznaliśmy medalistki XXII OOM.

Wyniki walk ćwierćfinałowych 05.07.2016r., godz. 11:00

Ring A
46kg

Julia Wróbel (UKS Nowi Polnica) – Noemi Gac (BKS Skorpion Szczecin) 3r. TKO
Ksenia Latowska (Champion Włocławek) – Aleksandra Kucybała (KS Korona Wałcz) 1:2
Roksana Giersz (UKS Boxing Team Chojnice) – Aleksandra Eszrych (Ziętek Team Kalisz) 1r. TKO
Paulina Pawlik (GUKS Carbo Gliwice) – Agnieszka Zientkiewicz (Boxim Team Szamotuły) 3-0
54kg
Daria Puszka (Berej Boxing Lublin) – Maja Olszewska (KS WDA Świecie) TKO1-
Michelle Opaszowska (06 Kleofas Katowice) – Angelika Strzelecka (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) 1-2
Kinga Czerniawska (BKS Olimp Szczecin) Wiktoria Zdziarska (MOSM Tychy) 2:1
Pamela Jałoszyńska (Champion Włocławek) – Kinga Misiaszek (PTB Tiger Tarnów) 1r. TKO
66kg
Wiktoria Dąbrowska (UKS Boxing Team Chojnice) – Malwina Matuszewska (WDA Świecie) 1r. TKO
Beata Kałuża (BKS Skorpion Szczecin) Weronika Stadnicka (Berej Boxing Lublin) 3:0
Aleksandra Potyrała (BKS Olimp Szczecin) – Karolina Tamłowska (MLKS Sparta Złotów) 1r. TKO
Aleksandra Brożek (06 Kleofas Katowice) – Beata Bartos (Spartakus Szczecin) 3r. TKO
+80kg
Weronika Stochniałek (Ziętek Team Kalisz) – Daria Sobolewska (BKS Skorpion Szczecin) 3:0
Pola Siemińska (BKS Olimp Szczecin) – Dagmara Kukwisz (MLKS Sparta Złotów) 1r. TKO
Adriana Gębal (BKS Skorpion Szczecin) – Wiktoria Mallon (BSB Astoria Bydgoszcz) 1r. TKO

Ring B
48kg

Wiktoria Konieczna (SW Gostyń) Karolina Wróbel (UKS Nowi Polnica) 3:0
Julia Kiermasz (Jawor Team Jaworzno ) – Daria Wejman (Magic Boxing Brzesko) 1r. TKO
Sandra Bobowicz (MGKS Gwarek Łęczna) – Paulina Gancarczyk (KS Garda Gierałtowice) 1r. TKO
57kg
Aleksandra Wesołowska (MKB Mazur Ełk) – Natalia Niedobylska (MGKS Gwarek Łęczna) 1r. TKO
Paulina Bartosz (Spartakus Szczecin) – Karolina Pokusa (KSW Opoczno) 3-0
Nikola Musiał (KS Energetyk Jaworzno) – Wiktoria Pruszkowska (MKS Start Grudziądz) 1r. TKO
Wiktoria Gburczyk (WDA Świecie) vs. Magdalena Sochowicz (Boks Polonia Świdnica) 1r. TKO
70kg
Ewelina Mańka (Berej Boxing Lublin) – Małgorzata Szatkowska (BKB „Beskidy” Bielsko-Biała) 3:0
Paulina Wierzyk (Boks Team Oława) Daria Witkowska (Boxeo Dąbrowa Chełmińska) TKO1
Aleksandra Matyja (KS Garda Gierałtowice)Julia Widlak (BKS Skorpion Szczecin) TKO1
Natalia Gajewska (Champion Wołomin) – Natalia Pusz (BSB Astoria Bydgoszcz) TKO1

Wyniki walk ćwierćfinałowych 05.07.2016, godz. 17:00

Ring A
50kg

Natalia Karkowska (Champion Włocławek) vs. Wiktoria Jaworska (Spartakus Szczecin) 2:1
Weronika Pawlak (Gryf Wejherowo) vs. Patrycja Iwanicka (KKS Boks Poznań) 2:1
Oliwia Wolska (Ziętek Team Kalisz)Dominika Gacek (Bojan Boks Lubań) 3:0
Patrycja Borys (BKS Hetman Białystok) Kamila Wrzesińska (BSB Astoria Bydgoszcz) 1r. TKO
Laura Łysiak (MGKS Gwarek Łęczna) – Angelika Burban (Boks Polonia Świdnica) 0:3
Sylwia Grygiel (Boxeo Dąbrowa Chełmińska) – Sandra Damazyn (Boxim Team Szamotuły) 3:0
Patrycja Pelińska (Kaczor Team Wałbrzych)Weronika Bartczak (Ziętek Team Kalisz) 1r. TKO
75kg
Weronika Ciereszko (MOSM Tychy) – Katarzyna Bober (Boks Polonia Świdnica) 1r. TKO
Kinga Syska (KS Skalnik Wiśniówka) – Ewelina Gapińska (WDA Świecie) 1:2

Ring B
52kg

Oliwia Modrzyńska (MKS Start Grudziądz) Nikola Maziarczyk (MGKS Gwarek Łęczna) 3:0
Aleksandra Borysiuk (MKS II LO Chełm Lubelski) – Roksana Wierzbicka (BKS Hetman Białystok) 0:3
63kg
Klaudia Budasz (SW Gostyń) – Wiktoria Latarska (Gladiator Brodnica) 3:0
Natalia Krupa (Boks Lublin)Joanna Tyras (BKS Skorpion Szczecin) 1r. TKO
Klaudia Poliwczak (MKS Start Grudziądz)Milena Karposka (ZKB Ziębice) 3:0
Natalia Kotowska (UKS Boxing Sokółka) – Karina Konys (Boxim Team Szamotuły) 1r. TKO
80kg
Olga Rotman (Gwardia Wrocław) – Ilona Durajczyk (BKS Skorpion Szczecin) 3:0

źródło: Polski Związek Bokserski