SPONSORZY
  • krex
  • naftan
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  • rs
  • 15628602_1264863410244921_2048086289_o

 

Home Zapasy Znamy mistrza Krajowej Ligi Zapaśniczej
Znamy mistrza Krajowej Ligi Zapaśniczej

Znamy mistrza Krajowej Ligi Zapaśniczej

0
0

Dziewiąte zwycięstwo odnieśli w środowy wieczór zapaśnicy AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski i zapewnili sobie mistrzowski tytuł w premierowym sezonie Krajowej Ligi Zapaśniczej!

W innym bardzo ciekawym spotkaniu WZS WKS Grunwald Poznań pokonał Unię Racibórz. Tym samym rywalizacja o drugie miejsce w Krajowej Lidze Zapaśniczej toczyć się będzie do ostatniej kolejki.

Pierwsze zwycięstwo w lidze odnieśli zawodnicy AZ Supra Brokers Wrocław, którzy okazali się lepsi od AKS-u Białogard.

AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW – AKS BIAŁOGARD 6-4 (22-14)

zapasy kobiet:
53 kg: Ilona Sobczyńska – brak zawodnika 5-0 (0-0)
63 kg: Jowita Wrzesień – brak zawodnika 5-0 (0-0)
75 kg: Natalia Strzałka (J) – Paulina Kontna 4-0 (8-0)

styl wolny:
65 kg: Bartosz Stawinoga – Krzysztof Bieńkowski 0-4 (0-8)
86 kg: Krzysztof Sadowik – Patryk Dublinowski 0-3 (0-1)
125 kg: Kamil Kościółek – Zbigniew Baranowski 0-3 (0-4)

styl klasyczny:
59 kg: Michał Tracz – Adam Bieńkowski 4-0 (6-0)
75 kg: Dawid Klimek – Gevorg Sahakyan 1-3 (5-8)
98 kg: Erwin Imbierski – Krzysztof Niklas (J) 3-1 (2-0)

AKS WRESTLING TEAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – AZS AWF WARSZAWA 7-2 (31-7)

zapasy kobiet:
53 kg: Roksana Zasina – Anna Łukasiak 4-0 (9-0)
63 kg: Aleksandra Górecka – Katarzyna Michalak 1-4 (2-10)
75 kg: Daria Osocka – Patrycja Howis 4-0 (8-0)

styl wolny:
65 kg: Mateusz Nejman – Wiktor Szmulak 5-0 (5-2)
86 kg: Marcin Majka – Michał Szymański 4-0 (10-0)
125 kg: Mateusz Filipczak – Mikola Kuchmi 4-0 (9-0)

styl klasyczny:
59 kg: Dawid Szkodziński – Przemysław Piątek 1-3 (1-6)
75 kg: Arkadiusz Kułynycz – Iwan Nylypiuk 4-0 (11-0)
98 kg: Radosław Grzybicki – Patryk Kamiński (J) 4-0 (8-0)

WKS GRUNWALD POZNAŃ – UNIA RACIBÓRZ 6-4 (22-13)

zapasy kobiet:
53 kg: Katarzyna Krawczyk – Paula Kozłow 3-0 (6-0)
63 kg: Monika Michalik – Agnieszka Król 3-0 (8-0)
75 kg: Agnieszka Wieszczek-Kordus – Patrycja Sperka 4-0 (8-0)

styl wolny:
65 kg: Kamil Kostrubiec – Patryk Ołenczyn (J) 1-4 (2-11)
86 kg: Michał Pietrzak – Andrzej Sokalski 3-1 (5-3)
125 kg: Maciej Balawender – Kamil Wojciechowski 4-0 (8-0)

styl klasyczny:
59 kg: Sebastian Nowicki (J) – Dawid Ersetic 0-4 (0-8)
75 kg: Jakub Tim – Tsimur Berdyieu 0-4 (0-8)
98 kg: Tadeusz Michalik – Aleksander Kroczak 4-0 (8-0)