SPONSORZY
  • krex
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576

 

  1. Home
  2. Wojownicy
  3. MMA
  4. PIETRZAK NOWYM RYWALEM ABDURZAKOVA W WALCE MISTRZOWSKIEJ
PIETRZAK NOWYM RYWALEM ABDURZAKOVA W WALCE MISTRZOWSKIEJ

PIETRZAK NOWYM RYWALEM ABDURZAKOVA W WALCE MISTRZOWSKIEJ

0
0

Michał Pietrzak (11-7-1, 3 KO, 2 SUB) będzie nowym rywalem Mansura Abdurzakova (10-4, 2 KO, 7 SUB) w walce wieczoru gali FEN 55, która 15 czerwca odbędzie się w Ostródzie. Stawką starcia będzie pas mistrzowski FEN w kategorii półśredniej. Magomedov Magomedov nie wystąpi podczas ostródzkiej edycji przez problemy wizowe.

Bilety na FEN 55: TUTAJ.

Pietrzak pokonał w swoim ostatnim pojedynku Joela Kouadja podczas gali Babilon MMA, wcześniej pod szyldem organizacji KSW uporał się z Krystianem Kaszubowskim i Kamilem Szymuszowskim. “Zgniatacz” w przeszłości toczył równe boje z Roberto Soldicem oraz z Shamilem Musaevem, z którym zremisował. Reprezentant Czerwonego Smoka trzy zwycięstwa zanotował przez nokauty i dwa przed poddania.

Abdurzakov wygrał w swoim ostatnim boju z Piotrem Poniedziałkiem. Wcześniej na dystansie pięciu rund przegrał z Cezarym Oleksiejczukiem. Przed starciem mistrzowskim “Borz” zanotował serię pięciu zwycięstw z rzędu. W pokonanym polu zostawił między innymi Szymona Duszę i Michała Golasińskiego. “Borz” 9 z 10 zwycięstw odniósł przed czasem, sześciokrotnie poddając ich duszeniem zza pleców.