Na Mistrzostwach Europy w Kaspijsku reprezentacja Polski w grapplingu zdobyła 13 medali! 7 medali biało-czerwoni zdobyli w odmianie grappling Gi.
Medale dla Polski na rosyjskim czempionacie zdobyli:
77 kg Maciej Kaluszewski – srebro
77 kg Tomasz Nowakowski – brąz
92 kg Daniel Skibinski – srebro
100 kg Kamil Uminski – brąz
64 kg Sandra Panik – brąz
+71kg Magdalena Zaszczudlowicz – brąz
W drugim dniu rywalizacji w Grappling NoGi medale zdobyli:
84 kg Paweł Nedzki – srebro
92 kg Piotr Baginski – brąz
130 kg Kamil Uminski – brąz
53 kg Anna Augustyn-Mitkowska – srebro
58 kg Weronika Zygmunt – srebro
64 kg Sandra Pniak – srebro
+71kg Magdalena Zaszczydlowicz – brąz
Od jutra matą w Kaspijsku zawładną zapaśnicy. Na macie zobaczymy: Dawida Ersetica, Mateusza Wolnego, Tadeusza Michalika, Rafała Krajewskiego.





