SPONSORZY
  • krex
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  1. Home
  2. Zapasy
  3. 13 medali grapplerów w Kaspijsku!
13 medali grapplerów w Kaspijsku!

13 medali grapplerów w Kaspijsku!

0
0

Na Mistrzostwach Europy w Kaspijsku reprezentacja Polski w grapplingu zdobyła 13 medali! 7 medali biało-czerwoni zdobyli w odmianie grappling Gi. 

Medale dla Polski na rosyjskim czempionacie zdobyli:

77 kg Maciej Kaluszewski – srebro
77 kg Tomasz Nowakowski – brąz
92 kg Daniel Skibinski – srebro
100 kg Kamil Uminski – brąz
64 kg Sandra Panik – brąz
+71kg Magdalena Zaszczudlowicz – brąz

W drugim dniu rywalizacji w Grappling NoGi medale zdobyli:

84 kg Paweł Nedzki – srebro
92 kg Piotr Baginski – brąz
130 kg Kamil Uminski – brąz
53 kg Anna Augustyn-Mitkowska – srebro
58 kg Weronika Zygmunt – srebro
64 kg Sandra Pniak – srebro
+71kg Magdalena Zaszczydlowicz – brąz

Od jutra matą w Kaspijsku zawładną zapaśnicy. Na macie zobaczymy: Dawida Ersetica, Mateusza Wolnego, Tadeusza Michalika, Rafała Krajewskiego.