Bardzo dobry występ polskich szablistek w Limie na zakończenie sezonu Pucharów Świata
Bardzo dobry występ drużyny polskich szablistek w Pucharze Świata w Limie. Nasze reprezentantki w składzie: Zuzanna Cieślar, Julia Cieślar, Maria Więckiewicz, Gabriela Wójcik uplasowały się tuż za podium i zajęły bardzo dobre 4. miejsce.


Awans do półfinału biało-czerwone zapewniły sobie zwyciężając z reprezentantkami Azerbejdżanu 45-44. Walka o wielki finał Turnieju zakończyła się zwycięstwem (45-24) przeciwniczek, Rosjanek, występujących pod neutralną flagą.

W walce o brązowy medal biało-czerwone podjęły reprezentantki Węgier. W walce o podium Polki musiały uznać wyższość swoich przeciwniczek 45-36. Czwarte miejsce w Pucharze Świata to bardzo dobry wynik.


Turniej indywidualny
W sobotę biało-czerwone rywalizowały w turnieju indywidualnym. W najlepszej „64” turnieju zobaczyliśmy dwie Polki: Zuzannę i Julię Cieślar. Pierwsza z nich zakończyła rywalizację na 34. miejscu a druga na 59.






