0
0
W sobotę i niedzielę w Toruniu odbyły się 4 Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych. Zawodnicy walczyli na dystansie dwóch rund, po trzy minuty.
Swoim sukcesem i złotym medalem może się pochwalić Rafał Błachuta, który ostatnio startował na galach FEN. Błachuta wygrał swoją kategorię, pokonując po dogrywce Adama Jankowskiego. Złoty medal również powędrował do Sebastiana Grabarka, który ma długą przerwę w MMA, a walczył w organizacji MMA ATTACK. Najlepszymi w innych kategoriach wagowych okazali się Marcin Narkiewicz, Artur Skrzypiec oraz Kornelia Włodarczyk.
źródło: sporty-walki.org





