Mistrzyni świata WBC wagi super półśredniej w boksie, w rozmowie z Programem Czwartym Polskiego Radia ponownie zdradziła, że jej starty w MMA są bardzo możliwe. Założeniem Ewy Piątkowskiej są cztery obrony tytułu, w tym ten najbliższy w Szwecji, dwie obrony w Stanach Zjednoczonych oraz pożegnalna walka w Polsce. Tak to wszystko widzi 'Tygrysica’, która po tych walkach planuje sprawdzić się w mieszanych sztukach walki. Piątkowska podkreśla, że siła jej ciosu w małych rękawicach będzie widoczna oraz zapewnia o dobrych technikach zapaśniczych. Na pewno jest to ciekawy pomysł, jednak zanim do tego dojdzie, czekamy koniec kwietnia, wtedy Polka podejmie się pierwszej obrony w starciu z mocną Mikaelą Lauren, na jej terenie.
źródło: sporty-walki.org





