0
0
Już w najbliższą sobotę odbędzie się II Otwarty Turniej Kyokushin Karate o Puchar Burmistrza Wasilkowa.
Początek turnieju przewidziany jest na godzinę 10:00 w Sali Sportowej Szkoły Podstawowej w Wasilkowie przy ulicy Polnej 1/4a.
Już w najbliższą sobotę odbędzie się II Otwarty Turniej Kyokushin Karate o Puchar Burmistrza Wasilkowa.
Początek turnieju przewidziany jest na godzinę 10:00 w Sali Sportowej Szkoły Podstawowej w Wasilkowie przy ulicy Polnej 1/4a.