Koluchstyl – podsumowanie 2015 roku ( VIDEO )
W przepięknych wnętrzach „Dworu Czarneckiego” w miejscowości Porosły pod Białymstokiem, kolejny rok działalności pierwszej polskiej sztuki walki KOLUCHSTYL podsumowali zawodnicy, sympatycy, sponsorzy oraz sam twórca Koluchstyl –Wiesław Koluch. Spotkanie obyło się w iście przyjacielskiej atmosferze,bowiem prócz podziękowań za wysiłek poświęcony dyscyplinie, które złożył Wiesław Koluch,nie zabrakło wręczenia dyplomów, medali oraz wyróżnień samym zawodnikom oraz przyjaciołom dyscypliny. Twórca Koluchstyl nie ukrywał, że on sam nie mógłby doprowadzić tej sportowej sztuki walki do tak wysokiego poziomu, gdyby nie przyjaciele. I to własnie oni towarzyszyli Wiesławowi Koluchowi w tym uroczystym dniu. Relacje z wydarzenia pokażemy Państwu na portalu www.wojownicy-sport.pl a także w Twojej Telewizji Regionalnej nadającej swój program w sieci TVK-NET Chamerlińscy.





