0
0
Norman Parke (27-6-1) czternastego września ponownie stanie przed szansą wywalczenia pasa KSW, gdy na jubileuszowej 50-edycji zmierzy się z Marianem Ziółkowskim (21-7-1). Co ciekawe 'Stormin’ do tego starcia będzie przygotowywał się 5-tygodni w Polsce, a dokładniej w Ankosie pod skrzydłami Andrzeja Kościelskiego. 31-latek wspominał o tym choćby w wywiadzie u nas na portalu, ale nie znaliśmy dokładnych planów szalonego Parke!
– Poznań Do zobaczenia we wtorek, 5 tygodni treningu. Jeśli chcesz mnie poznać, wyślij wiadomość. Do zobaczenia na pewno – napisał Norman.





