0
0
Mirosław Okniński trener jak i prekursor mieszanych sztuk walki w naszym kraju nie przestaje zaskakiwać. Teraz na koncie społecznościowym zdradził, że chciałby, aby jego podopieczny Szymon Kołecki (4-0) w następnym starciu spotkał się z Arturem Szpilką (0-0). Jak wiemy o debiucie ”Szpili” w MMA mówi się już od dłuższego czasu. Kołecki znany wszystkim jest jako medalista olimpijski, który robi wśród swojej osoby ostatnio duże zainteresowanie, a takie potencjalne zestawienie może być medialnym hitem.
– Marzeniem moim jako trenera była by teraz walka Szymona Kołeckiego z Arturem Szpilką – napisał Okniński.
źródło: sporty-walki.org





