SPONSORZY
  • krex
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576

 

  1. Home
  2. Zapasy
  3. Mistrzostwa Polski U15 w Janowie Lubelskim
Mistrzostwa Polski U15 w Janowie Lubelskim

Mistrzostwa Polski U15 w Janowie Lubelskim

0
0

Mistrzostwa Polski Młodzików w Zapasach w stylu klasycznym rozegrane zostały 8-10.03.2024 w Janowie Lubelskim. W 10 kategoriach wagowych zmagali się ze sobą zawodnicy z 41 klubów.

Klasyfikacja drużynowa

1/ RCSZ OLIMPIJCZYK (Radom)
2/ KS SOBIESKI (Poznań)
3/ ZKS GRANICA (Gdańsk)

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wagowych

Kategoria wagowa 38

1/ Matvii Bezrukyi, ZTS SOKÓŁ (Lublin)
2/ Dawid Konkel, GKS CARTUSIA (Kartuzy)
3/ Bartosz Ojowski, Akademia Młodego Sportowca WRESTLING MORENA (Żukowo)
3/ Shakhban Irshakhov, KS WSCHÓD (Białystok)

Kategoria wagowa 41

1/ Olaf Proksa, ZUKS SIŁA (Mysłowice)
2/ Olaf Nowicki, KS SOBIESKI (Poznań)
3/ Mateusz Kuciel, SKS UNIA (Swarzędz)
3/ Szymon Młynarczyk, UKS ZAPAŚNIK (Radomsko)

Kategoria wagowa 44

1/ Antoni Koćwin, MKZ UNIA (Racibórz)
2/ Stanisław Żółtowski, LEGIA FIGHT CLUB (Warszawa)
3/ Maciej Grynia, KS SOBIESKI (Poznań)
3/ Oliwier Białasik, SKS UNIA (Swarzędz)

Kategoria wagowa 48

1/ Jan Chojak, RCSZ OLIMPIJCZYK (Radom)
2/ Maksym Bartosik, MKS CEMENT-GRYF (Chełm)
3/ Szymon Torkowski, ZKS GRANICA (Gdańsk)
3/ Szymon Zając, RCSZ OLIMPIJCZYK (Radom)

Kategoria wagowa 52

1/ Piotr Chojak, RCSZ OLIMPIJCZYK (Radom)
2/ Andrzej Barabas, MKS CEMENT-GRYF (Chełm)
3/ Aleksy Bartosik, MKS CEMENT-GRYF (Chełm)
3/ Szymon Wojda, ZKS GRANICA (Gdańsk)

Kategoria wagowa 57

1/ Alan Szygulski, ZUKS GKS (Katowice)
2/ Wojciech Grynia, KS SOBIESKI (Poznań)
3/ Igor Wasilak, RCSZ OLIMPIJCZYK (Radom)
3/ Leszek Tretter, UKS PIĄTKA (Piaseczno)

Kategoria wagowa 62

1/ Oskar Jedut, MLKS AGROS (Żary)
2/ Julian Iwaszko, UKS JEDYNKA (Kostrzyn N. Odrą)
3/ Nikolas Wicher, ZUKS SIŁA (Mysłowice)
3/ Tomasz Wołoch, KS BIEŻANOWIANKA (Kraków)

Kategoria wagowa 68

1/ Szymon Treder, GKS CARTUSIA (Kartuzy)
2/ Krzysztof Lubera, ULKS KARKONOSZE (Stara Kamienica)
3/ Nikodem Kłos, ZKS GRANICA (Gdańsk)
3/ Dawid Januszewski, Akademia GKS Bełchatów (Bełchatów)

Kategoria wagowa 75 kg

1/ Olgierd Nowicki, KS SOBIESKI (Poznań)
2/ Gabriel Karolczuk, Sporty Walki Gorzów (Gorzów Wielkopolski)
3/ Witold Gdaniec, ZKS GRANICA (Gdańsk)
3/ Jakub Morkisz, ZUKS GKS (Katowice)

Kategoria wagowa 85 kg

1/ Tomasz Mital, RCSZ OLIMPIJCZYK (Radom)
2/ Wojciech Targowski, Sporty Walki Gorzów (Gorzów Wielkopolski)
3/ Jakub Gajór, JLKS OLIMP (Janów Lubelski)
3/ Konrad Sobkowiak, SKS UNIA (Swarzędz)