SPONSORZY
  • krex
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576

 

  1. Home
  2. Koluchstyl
  3. Aktualności
  4. Prezes Adam Malinowski Nagrodzony Medalami I Pucharem
Prezes Adam Malinowski Nagrodzony Medalami I Pucharem

Prezes Adam Malinowski Nagrodzony Medalami I Pucharem

0
0

Polska dyscyplina Koluchstyl czynnie wspierana jest przez firmę Krex z Bielska Podlaskiego. Prezesi firmy Adam Malinowski i Jan Michalczuk czynnie zaangażowani są w propagowanie rodzimej sztuki walki. Ostatnio prezes Światowej Organizacji Koluchstyl Wiesław Koluch spotkał się z prezesem Adamem Malinowskim, by wręczyć mu w imieniu zawodników i działaczy imienny puchar z dedykacją  „Prezesowi Adami Malinowskiemu w podziękowaniu za współudział w 15-krotnym zdobyciu drużynowego mistrza Polski – Zarząd Klub Sportowy Sumo Koluch”. 

Zdecydowanie puchar za 15-krotne zwycięstwo klubu to rzadkość i mało kto może się poszczycić takim sukcesem. Pan Malinowski został również uhonorowany pamiątkowymi medalami  z II MP Służb Mundurowych i XV MP Seniorów i Seniorek.  Dostrzega on potencjał rozwoju zarówno  fizycznego jak i intelektualnego poprzez uprawianie sportu. Dzisiaj w dobie sztucznej inteligencji, Internetu, nawigacji szczególnie ważny jest ruch. Dzięki takim ludziom jak Adam Malinowski dzieci i dorośli nie poprzestają na samych treningach. Mogą uczestniczyć w zawodach, zdobywać medale, poznawać ludzi, zwyczaje i poszerzać swoje pasje. Taki aspekt pomagania, inwestowania w pasje innych ludzi zasługuje na najwyższy stopień uznania. Pan Adam Malinowski jest jednocześnie honorowym prezesem Klubu Sportowego Sumo Koluch.  

Za pośrednictwem portalu podlaskisport.pl serdecznie dziękujemy Adamowi Malinowskiemu.  za wsparcie i aktywną działalność na rzecz rozwoju polskiej sztuki walki w kraju i za granicą. Jednocześnie życzymy  samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.