SPONSORZY
  • krex
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576

 

  1. Home
  2. Koluchstyl
  3. Aktualności
  4. Sprzedaż węgla kamiennego – firma Energo
Sprzedaż węgla kamiennego – firma Energo

Sprzedaż węgla kamiennego – firma Energo

0
0

Energo to firma działająca na rynku już od 1997 roku, specjalizująca się w sprzedaży węgla kamiennego. Od początku prowadzenia działalności sprowadzamy surówkę węglową, którą poddajemy samodzielnej obróbce. Wysoki potencjał techniczny, terminale przeładunkowo-produkcyjno-magazynowe oraz wykwalifikowana kadra sprawiają, że jesteśmy w stanie pozyskać bardzo dużą ilość opału o wysokiej kaloryczności oraz niskiej zawartości siarki i popiołu. Dzięki swoim właściwościom przygotowany przez nas materiał doskonale sprawdzi się do ogrzania mieszkania podczas mroźnych dni, pozostawiając znacznie mniejszą ilość popiołu oraz nie emitując dużej ilości sadzy. Z uwagi na zróżnicowane potrzeby i upodobania naszych klientów stworzyliśmy szeroką i rozbudowaną ofertę, dzięki czemu z pewnością każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Dbamy o zapewnienie najwyższej jakości oraz zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Dla tych z Państwa, którzy szukają opału z najwyższej półki specjalnie polecamy nasz innowacyjny, wysokoenergetyczny ekogroszek Extra Premium + oraz ekogroszek Extra.

DLACZEGO MY?

Najwyższej jakości towar, wieloletnie doświadczenie w branży oraz sprawna realizacja zleceń – to cechy, które najlepiej opisują naszą firmę. Lata pracy nauczyły nas, jak istotna jest jakość sprzedawanego węgla. Możemy z dumą przyznać, że oferowany przez nas opał znajduje się w światowej czołówce węgli energetycznych. Wieloletnia sprzedaż węgla, nabyta wiedza oraz olbrzymie zaangażowanie naszych pracowników sprawiły, że zdobyliśmy szerokie grono, stałych klientów oraz zaufanych partnerów handlowych, którzy zapewniają ciągłość dostaw.

Pomimo rosnącej konkurencji węgiel nieustannie wiedzie prym wśród materiałów opałowych. Pragniemy dostarczać do Państwa domów takie paliwo grzewcze, które w pełni spełni Państwa oczekiwania. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Prowadzimy detaliczną oraz hurtową sprzedaż węgla. Gwarantujemy utrzymanie najwyższej jakości nie tylko w zakresie sprzedawanego materiału, ale także na każdym etapie współpracy. Zapraszamy!

O FIRMIE ENERGO

Firma Energo założona została 5 maja 1997r. Jesteśmy jednym  z największych dostawców węgla importowanego w kraju. Zajmujemy się importem węgla głównie z Kazachstanu oraz syberyjskiej części Rosji, obróbką go na naszych terminalach przeładunkowo – produkcyjnych i dystrybucją na terenie całej Polski Kupując u nas, kupujesz bez pośredników. Ponad 20 letnie doświadczenie w branży, wykwalifikowani pracownicy, zastosowanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz prowadzenie ciągłych badań gwarantuje znakomitą jakość oferowanych przez nas produktów. Mimo zmieniających się warunków gospodarczych udało nam się uzyskać i na przestrzeni lat utrzymać wiodącą pozycję w kraju w handlu węglem.