0
0
Drużyna MMA Vale Tudo Białystok na mistrzostwa wyjechała ekipą pięciu zawodników, trener Adam Viking Biegański oraz narożnik Kamil Łuczaj
Po wielu ciężkich bojach miejsca medalowe wywalczyli:
-Maciej Zabielski – złoty medal
-Wojtek Laczewski – srebrny medal, po ciężkim finale i wygranych 2 rundach przegrał ostatnią rundę i niestety musiał oddać zwycięstwo.
Pozostali zawodnicy dali dobre walki i zdobyli duże doświadczenie biorąc udział w świetnie zorganizowanych zawodach Stowarzyszenia MMA Polska.
źródło: https://podlaskisport.pl/





