SPONSORZY
  • krex
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576

 

  1. Home
  2. Filmy
  3. „SUPER EXPRESS” PATRONEM MEDIALNYM GALI XTB KSW EPIC
„SUPER EXPRESS” PATRONEM MEDIALNYM GALI XTB KSW EPIC

„SUPER EXPRESS” PATRONEM MEDIALNYM GALI XTB KSW EPIC

0
0

Z okazji dwudziestej rocznicy powstania marki, KSW szykuje specjalne wydarzenie XTB KSW Epic. Patronem medialnym tego eventu został „Super Express”, czołowy dziennik ogólnopolski.

Już 24 lutego w PreZero Arenie Gliwice dojdzie do niesamowitego pojedynku dwóch legend świata sportu. W bokserskim starciu zakontraktowanym na sześć rund Mamed Chalidow, największa gwiazda polskiego MMA, zderzy się z Tomaszem Adamkiem, mistrzem i pięściarską legendą ringów. Patronem medialnym tego wydarzenia został „Super Express”, który w wydaniu papierowym jest pod względem sprzedaży jednym z czołowych dzienników ogólnopolskich. Natomiast wydanie internetowe se.pl jest wśród dzienników ogólnopolskich liderem serwisów. Odwiedza go co miesiąc ponad 10 milionów użytkowników. Na łamach dziennika i jego serwisu internetowego będzie można znaleźć wiele ciekawych informacji dotyczących gali XTB KSW Epic oraz specjalnych materiałów z samego wydarzenia.

Gala XTB KSW Epic będzie wyjątkowym, trzynastym wydarzeniem zaplanowanym na rok 2024 przez KSW. Będzie to powrót do korzeni konfrontacji różnych stylów walki, z których wyewoluowało dzisiejsze MMA. Nie zabraknie więc też starcia w muay thai czołowych europejskich stójkowiczów, w grapplingu dwóch legend królewskiej kategorii wagowej oraz walki MMA w kimonach nawiązującej do początków dyscypliny. W trakcie wydarzenia odbędzie się również pojedynek na najbardziej brutalnych zasadach z historycznych gal japońskiej organizacji Pride. W jedną noc rozegrany zostanie także czteroosobowy turniej o pas mistrzowski wagi półciężkiej KSW. Czołowi zawodnicy tej kategorii wagowej staną do rywalizacji o najwyższy laur, a zwycięzca będzie musiał w trakcie jednej gali pokonać dwóch rywali.