Szermierka: Czterech Polaków powalczy o zwycięstwo w Bonn!
0
0
W Bonn odbyły się eliminacje 45. edycji turnieju florecistów „Löwen von Bonn“. Zakończyły się one pomyślnie dla czterech naszych reprezentantów.
Andrzej Rządkowski, Jakub Surwiłło oraz bracia Michał i Piotr Janda pokonali swoich przeciwników w walkach eliminacyjnych i zakwalifikowali się do czołowej 64.
Walki Polaków w turnieju głównym:
Andrzej Rządkowski – Maxime Pauty (Francja)
Jakub Surwiłło – Ka Long Cheung (Hongkong)
Michał Janda – Alessio Foconi (Włochy)
Piotr Janda – Young Ki Son (Korea Płd.)





