SPONSORZY
  • krex
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576
  1. Home
  2. Karate
  3. Trzech Zawodników – 5 Medali
Trzech Zawodników – 5 Medali

Trzech Zawodników – 5 Medali

0
0

W Hali Sportowej SWFiS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyły się V Akademickie Mistrzostwa Polski Kyokushin z udziałem 102 zawodników reprezentujących 36 uczelni z całego kraju.

Naszymi przedstawicielami byli Bracia Damian i Daniel Biłbak studenci Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, oraz Michał Karpowicz student Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach.

Nasi Studenci wypadli bardzo dobrze na tle pozostałych zawodników. Zdobyli w sumie 5 medali, a Michał dodatkowo za swój wynik, został uhonorowany prestiżowym tytułem najlepszego zawodnika zawodów.

Michał i Damian wystartowali w dwóch konkurencjach – kata i kumite.

Michał w kata zdobył I miejsce, a w kumite do 75 kg II miejsce. Damian też zdobył dwa medale, w kumite do 65 kg I miejsce a w kata III miejsce.

Daniel Biłbak wystartował w kumite do 70 kg i zdobył III miejsce.

źródło: podlaskisport.pl