0
0
W klubie RUSHH Kielce gościliśmy Ministra Sportu i Turystyki, Jakuba Rutnickiego. Po obiektach sportowych i salach treningowych szefa resortu oprowadzał Prezes Polskiego Związku Bokserskiego, Grzegorz Nowaczek. Podczas wizyty Minister Rutnicki zapoznał się z zapleczem szkoleniowym klubu oraz obserwował codzienne zajęcia pięściarzy. Spotkanie było również okazją do merytorycznej rozmowy o przyszłości dyscypliny. Prezes Nowaczek przedstawił bieżące plany dotyczące rozwoju polskiego boksu olimpijskiego, a także poruszył kwestie związane z infrastrukturą sportową i systemowym wsparciem szkolenia młodzieży.





