0
0
W miniony weekend w Warszawie zawodnicy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate wzięli udział w X edycji Sabaki Cup – Ashihara Karate organizowanym przez Kumite Klub z Sensei Rafałem Szomańskim na czele. W zawodach uczestniczyło 247 zawodników 31 klubów 8 federacji karate
6 krajów (Polska, Japonia, Rumunia, Serbia, Hiszpania, Dania)
Wyniki naszych zawodników :
Ivan Hobzhylo I miejsce
Andrii Malov II miejsce
Natalia Wojtkowska II miejsce
Oliwia Kuchta III miejsce
Opiekę nad zawodnikami sprawował Sensei Kacper Łukasiuk (wychowanek Shihana Artura Więzowskiego)
cel- rywalizacja sportowa na najwyższym poziomie! Gratuluję wszystkim zawodnikom, którzy podjęli to wyzwanie i dali z siebie wszytko!





