Zapaśniczy Klub Sportowy Wschód to nie tylko mocni zawodnicy ale też i studenci. I właśnie jako studenci zawodnicy z KS Wschód zdobyli czwarte miejsce drużynowo na Mistrzostwach Polski AZS w zapasach. Startowały 33 kluby z całej Polski.
W stylu klasycznym w kategorii do 67 kg srebro wywalczył Tomasz Stasiewicz , zaś Szymon Zimnoch brąz. W kategorii do 77 kg brąz wywalczył Wojciech Lenczewski, Andrei Shlyaga był ósmy.
Do 87 kg piąty był Bartosz Łętowski.
W stylu wolnym do 74k g brązowy medal zdobył Przemysław Wiszowaty oraz reprezentujący UKS Herkules Łomża Kacper Łebkowski, który w kategorii do 57 kg wywalczył brązowy medal.
Tymczasem na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Janowie Lubelskim Arslanbek Salimow został mistrzem Polski w zapasach w stylu klasycznym do 60 kg i okazał się najlepszym zawodnikiem w kraju.
Inni podopieczni klubu zapaśniczego KS Wschód zajęli dwa piąte miejsca Arbi Magomedov do 55kg i Isa Khataev do 60kg.
Najmłodszy wśród kadetów Nikodem Godun był ósmy w kategorii do 71kg.
Drużynowo klub zajął szóste miejsce na 50 klubów z całej Polski. Stoczono 272 walki, podczas których startowało 160 zawodników z całego kraju.
Gratulacje dla Kamila Bokińca z klubu UAKS Podlasie za zajęcie trzeciego miejsca w kategorii do 51kg i Kacperka Zawistowskiego z MOSIR Grajewo za srebrny medal w kategorii do 48kg.





