0
0
5 czerwca 2021 w Hali MDK Kraków odbyły się 7. Akademickie Mistrzostwa Polski Kyokushin z udziałem 61 zawodników walczacych w kumite i 21 zawodnikow biorących udział w kata – reprezentujących 39 uczelni. Otwarcia mistrzostw dokonał Wicepraezes PZK Andrzej Drewniak. Zawodniczy walczyli w 8 kategoriach wagowych oraz w 2 kata.
Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak a sędzią technicznym shihan Robert Kopciowski. Dzięku sprawnej organizacji oraz pracy doświadczonych sędziów zawody zakończyły się o godzinie 16.00. Organizatorem siódmej edycji Akademickich Mistrzostw Polski był MDK-DH MTSR SOWINIEC w porozumieniu z PZK. Bezpośrednim organizatorem był sensei Artur Stecki.





