SPONSORZY
  • krex
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576

 

  1. Home
  2. Wojownicy
  3. MMA
  4. DOMINIK HUMBURGER: „TA WALKA NIE POTRWA TRZECH RUND”
DOMINIK HUMBURGER: „TA WALKA NIE POTRWA TRZECH RUND”

DOMINIK HUMBURGER: „TA WALKA NIE POTRWA TRZECH RUND”

0
0

Podczas gali KSW 91 do okrągłej klatki powróci Dominik Humburger. Czech jest zdeterminowany, aby wygrać przed własną publicznością.

Bilety w sprzedaży na eBilet.plticketmaster.cz oraz ticketportal.cz

Pochodzący z Liberca Dominik Humburger po raz drugi zawalczy dla KSW w swoim rodzinnym mieście.

– Bardzo się cieszę z powodu powrotu KSW do Liberca – mówi Dominik. – Spodziewam się wielkiego show, z wielkim wsparciem, moją rodziną, przyjaciółmi i wszystkim, co z tym jest związane.

Czech po raz pierwszy zawalczył w KSW w sierpniu 2022 roku i znokautował w drugiej rundzie Borysa Borkowskiego. W drugim pojedynku w okrągłej klatce rozbił Jorge Luiza Bueno. Ostatni raz bił się na gali KSW 86 i musiał uznać wyższość Michała Michalskiego.

– To była moja pierwsza porażka. Spotkałem się z niesamowitą reakcją mojej rodziny, przyjaciół i wojska. Wszyscy mnie wspierali. Ale w mojej głowie nie mogę tego przerobić. Nie znoszę przegrywać. Do tej pory nie mogę się z tym pogodzić. MMA to jest moje życie. Poświęcam temu wszystko, cały swój czas. Cierpi na tym moja rodzina, praca.

Podczas gali KSW 91 Dominik Humburger zmierzy się z lubiącym kończyć walki przed czasem Adrianem Dudkiem.

– Ta walka jest bardzo ważna – przyznaje Dominik. – Chcę ją wygrać. Zrobię wszystko, co będzie trzeba, żeby tego dokonać. Albo padnę ja, albo on. Ta walka nie potrwa trzech rund. Przygotowuję się do niej na sto procent, żeby pokazać w Libercu kim jestem.

Dominik znany jest z posyłania rywali na deski. Sześć zwycięstw w karierze zdobył przez nokaut, a trzy razy pokonywał rywali już w pierwszej rundzie walki.

Do walki Dominika Humburgera z Adrianem Dudkiem dojdzie już 17 lutego podczas gali KSW 91.