SPONSORZY
  • krex
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576

 

  1. Home
  2. Koluchstyl
  3. Aktualności
  4. IMPORTER NAWOZÓW KREX
IMPORTER NAWOZÓW KREX

IMPORTER NAWOZÓW KREX

0
0

Krex jest międzynarodowym przedsiębiorstwem, które zajmuje się zaopatrzeniem branż energetyki, rolnictwa oraz przemysłu w artykuły niezbędne do prowadzenia upraw i realizowania produkcji. Dostarczamy nawozy importowane, paliwo ekologiczne, pellet i ekogroszek. W naszej ofercie jest również techniczna sól drogowa oraz inne produkty.

Specjalnością firmy Krex jest sprzedaż hurtowa nawozów sztucznych, węgla i soli drogowej. Naszym dostawcą jest również sprawdzony producent biomasy, a w szczególności – producent pelletu drzewnego oraz z łusek słonecznika. Ugruntowana pozycja na rynku, bogate doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pozwalają nam sprostać specjalistycznym wymaganiom stawianym przez naszych odbiorców.

Dysponując własnymi terminalami logistycznymi, działamy zawsze na czas i zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.


Od początku istnienia naszego przedsiębiorstwa w branży dostaw produktów energetycznych, środków przemysłu wytwórczego, rolnictwa oraz przemysłu drogowego zbudowaliśmy zespół doświadczonych oraz zaangażowanych pracowników. Priorytetem jest dla nas nie tylko sprzedaż, ale również doradztwo klientom. W szczególności pomagamy dobierać odpowiednie nawozy wieloskładnikowe NPK. Polecamy paliwa energetyczne produkowane z biomasy, których dostarcza nam producent pelletu z łuski słonecznika, pelletu drzewnego i zrębki energetycznej. Mamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie praktyczne. Dzięki nim wskazujemy klientom najkorzystniejsze rozwiązania.


W trosce o najwyższy standard naszych usług wprowadziliśmy i posługujemy się licznymi systemami kontroli jakości. Jesteśmy przedsiębiorstwem wykorzystującym łańcuch dostaw FSC (The Forest Stewardship Council). O odpowiedzialności energetycznej świadczy certyfikatem SBP (Sustainable Biomass Program). Swoje produkty oferujemy również zgodnie z certyfikatem ENplus®.

Po pełną ofertę naszego partnera zapraszamy na stronę internetową www.krex.pl.