0
0
Karolina Kowalkiewicz potrenowała w byłym klubie Joanny Jędrzejczyk, a na czerwcowej gali UFC 212 zmierzy się z jej byłą rywalką Claudią Gadelhą. Polka ma nadzieję, że gdy ona i 'JJ’ rozstrzygną zwycięsko swoje walki, spotkają się ponownie w oktagonie, podczas gali UFC w Gdańsku.
– Mam takie ciche marzenie, że wygrywam z Claudią, później Asia wygrywa swoją walkę i w październiku spotykami się w Ergo Arenie. Myślę, że wszyscy w Polsce chcieliby zobaczyć to starcie! – Powiedziała Kowalkiewicz stacji Polsat Sport.





