SPONSORZY
  • krex
  • energo
  • tlo-msz1200-1038x576

 

  1. Home
  2. Filmy
  3. Milicz: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zapasach stylu wolnym
Milicz: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zapasach stylu wolnym

Milicz: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zapasach stylu wolnym

0
0

Zakończyła się XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (U17) styl wolny – Milicz 2024. W zawodach wzięło udział 167 zawodników. 

Zobacz walki finałowe:

Klasyfikacja indywidualna

Kategoria wagowa 45
1/ Igor Kiełt, MKS ROKITA (Brzeg Dolny)
2/ Przemysław Mrozek, ZKS SLAVIA (Ruda Śląska)
3/ Maciej Skotarczak, GLUKS INVICTUS (Sicienko)
3/ Jakub Halama, ZKS SLAVIA (Ruda Śląska)

Kategoria wagowa 48
1/ Pavlo Ilnytskyi, KS BLOCZEK TEAM (Pelplin)
2/ Szymon Rogowicz, ZKS (Koszalin)
3/ Łukasz Stefański, LKS ORZEŁ (Namysłów)
3/ Oskar Urbański, MKS ROKITA (Brzeg Dolny)

Kategoria wagowa 51
1/ Witold Pawlik, ZTA (Zgierz)
2/ Oliwier Orzechowski, LKS DĄB Brzeźnica (Brzeźnica)
3/ Kajetan Szewczyk, ZKS SLAVIA (Ruda Śląska)
3/ Wiktor Solus, UKS TECHNIK (Świdwin)

Kategoria wagowa 55
1/ Antoni Gregorczyk, WLKS (Nowe Iganie)
2/ Igor Kaczmarek, ZTA (Zgierz)
3/ Kajetan Wieczorek, WLKS (Nowe Iganie)
3/ Jakub Asztemborski, LKS ORZEŁ (Namysłów)

Kategoria wagowa 60
1/ Jakub Kęsy, WKS ŚLĄSK (Milicz)
2/ Bilal Bayduev, KAVKAZ (Warszawa)
3/ Michał Michniewicz, MLUKS (Karlino)
3/ Aleksander Płaczkowski, ZKS Champions Academy (Bodzentyn)

Kategoria wagowa 65
1/ Mateusz Seliga, ZTA (Zgierz)
2/ Michał Maciuk, ZKS (Koszalin)
3/ Adrian Dziedziela, HUSARIA FIGHT TEAM (Kozielice)
3/ Cyryl Kamiński, ZTA (Zgierz)

Kategoria wagowa 71
1/ Gracjan Matyjasek, LKS ORZEŁ (Namysłów)
2/ Wiktor Sławomir Rumian, ZKS (Koszalin)
3/ Ismail Erzanukaev, KAVKAZ (Warszawa)
3/ Mateusz Dziadoszek, ULKS BIZON (Milicz)

Kategoria wagowa 80
1/ Aleksander Bielski, LKS MAZOWSZE (Teresin)
2/ Patryk Kutyłowski, LKS MAZOWSZE (Teresin)
3/ Marcel Żyto, WKS ŚLĄSK (Milicz)
3/ Krzysztof Gryniewski, UAKS PODLASIE (Białystok)

Kategoria wagowa 92
1/ Piotr Grela, LKS Łódzka Akademia Zapasów (Łódź)
2/ Wiktor Rysa, LKS ORZEŁ (Namysłów)
3/ Jan Maur, LKS MAZOWSZE (Teresin)
3/ Dawid Rutkowski, UKS SUPLES (Łódź)

Kategoria wagowa 110
1/ Krystian Świętlicki, MLUKS (Karlino)
2/ Aleksander Smandzik, Zapaśniczy Klub Sportowy (Gogolin)
3/ Karol Rosiewicz, LKS CERAMIK (Krotoszyn)
3/ Bartek Kołakowski, GLKS ORZEŁ (Karolewo)

Klasyfikacja drużynowa

1/ LKS ORZEŁ (Namysłów)
2/ ZTA (Zgierz)
3/ LKS MAZOWSZE (Teresin)

Foto: Dariusz Nowak